James Rebhorn

James Robert Rebhorn

7,1
5 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Rebhorn

dość bogatą ma biografie,a popularnością sie nie cieszy......

konrii_2

bo jest to typowy aktor drugiego planu, i zawsze pozostaje w stylu, ale jest dość charakterystyczny...i sprawdza się dobrze w tym co robi

PIOTREK_7

No, rzeczywiście nie jest zbyt popularny. Ale tak w sumie to średni z niego aktor albo po prostu nie ma możliwości się popisać, bo zazwyczaj trafiają mu się role niezbyt sympatycznych urzędasów. :)

blumenkohl

Kto powiedział, że rola niezbyt sympatycznych urzędasów jest taka prosta? :) Bardzo go lubię i ilekroć pojawia się w połowie filmu za jakimś kolejnym biurkiem, mimowolnie się uśmiecham ;)

Norbi_7

Zauważyłem że lubi się przekomarzać z Alem Pacino. A może to zbieg okoliczności ? ;>

(Carlito`s Way, Scent of a Woman)

Tenebros

Jaki aktor by nie lubił? :} Ale coś w tym jest. On w sumie chyba zawsze zajmuje się tym, co jest nie na rękę głównemu bohaterowi :)

konrii_2

o tym samym pomyslalalm gdy weszlam na jego strone.
zagaral w 60 filmach a w sumie jest wgl nie znany.

mycha9441

Dla mnie w filmach jest niewidzialny,aż zdzwiwiłem się że zobaczyłem z nim tyle filmów a tak słabo go kojarze i tylko za sprawą serialu w którym notabene (ku jakże wielkim zaskoczeniu!)gra kolejną role drugoplanową,za biurkiem oczywiście ;)

konrii_2

Jesteś pewien?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones