Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
13 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

Będzie o nim jeszcze głośno, niesamowity talent, jaka świeżość w porównaniu z cukierkowymi made in Hollywood przystojniaczkami. " 9 Legion" zaczął się w momencie jego pojawienia się na ekranie, poza tym film dosyć kiczowaty (wytrwałam do końca dla Bell'a).

maria2007_filmaniak

Zgadzam się, Bell jest bardzo utalentowany;)

orange_lady

Też się zgadzam:)

użytkownik usunięty
maria2007_filmaniak

Film mi się bardzo podobał, ponieważ lubię takie klimaty i nie jestem zbyt wybredna, ale masz rację film zaczą się gdy on wkroczył na scenę. Bardzo dobrze zagrał swoją rolę. :)

maria2007_filmaniak

ja tak samo, on ratuje filmy swoją grą

maria2007_filmaniak

Od kiedy te pare lat temu obejrzałam Billu Elliota, miałam ogromną nadzieję, ze będzie to rewelacyjny aktor, myślałam o nim tak gdy wychodził Hallam Foe ale potem ...nastąpiła cała gama kiepskich, kiczowatych filmów, a jak nie kiepski to taki średnich.
On sam się świetnie spisuje, ale zaczynam się powoli zastanawiać czy ten eksport Brytyjczyków nie jest na ich szkodę - występują w płytkich, tudzież średnich filmach, gdzie we własnej ojczyźnie mieli o wiele lepsze produkcje i to porzucili.

maria2007_filmaniak

"Będzie o nim jeszcze głośno" - to zdanie pojawia się w kontekście Jamiego od dwunastu lat, odkąd zagrał Billy'ego Elliota. I niestety głośno nie jest... :-(

Mario

nie ma szczęścia chłopak do ról... po Billym jeszcze dobry Hallam Foe, i tyle niestety.

wildrose84

10 cm więcej i mógłby za parę lat być Bondem...

maria2007_filmaniak

Powoli, powoli... Patrząc an propozycje na 2013 rok jestem naprawdę dobrej myśli : ) Z niecierpliwością czekam na te filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones