Jan Piechociński

7,0
2 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Piechociński

czy czasem Piechociński nie jest spokrewniony z politykiem Januszem Piechocińskim ?

kinomanka_13

mój ojciec jest pewien że Natalia Siwiec jest córką Marka (idzie w zaparte, nie korzysta z internetu), także spoko, czasem tak

kinomanka_13

Oczywiście, że tak. To są kuzyni... Są bardzo podobni do siebie - troglodyta Janusz i ładny chłopak Karol - Jan P. :-) Nie wiedziałaś? A minister Sławek Nowak to brat Jolanty Nowak (ta laska z m.in. Och, Karol i z Koglu-Moglu 2), oboje są wnukami brata Jana Nowaka-Jeziorańskiego. A Dorota Kamińska jest siostrą Emiliana, to wszyscy wiemy, ale także Marka Kamińskiego - polarnika...

lisoszakal

mnie tam polityka guzik obchodzi, a że Dorota K to wiedziałam że jest siostrą Emiliana, a że Marek Kamiński jest spokrewniony z Emilianem i Dorotą nie wiedziałam. Janek Piechociński ładny jest w przeciwieństwie do Janusza.

lisoszakal

Zaczęłam czytać ale najpierw skoczę do sklepu bo to trzeba powoli.

kinomanka_13

Obaj są nic niewarci. Jedyną dobrą rolą Piechocińskiego to rola w Och Karolu.

kinomanka_13

http://www.tvp.info/17345393/piechocinski-o-piechocinskim-dziewczyny-nie-dajcie- sie-podrywac-na-sierotke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones