Janine TurnerI

Janine Loraine Gauntt

7,8
1 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janine Turner

Ona byla taka sliczna kiedy grala w serialu "przystanek alaska". le jak kazdy- postarzala sie kobita i widac niezbedna stala sie operacja plastyczna. Z tego co dostrzeglam to ust i jeszcze se lifting zrobila i napewno jeszcze wiele wiecej zeby sie nie posypac.

Furious_Angel

No faktycznie.była taka śliczna w "Przystanku Alaska", miała bardzo naturalną urodę.A teraz to wygląda tragicznie. Myśle że te operacje(ust i nie wiem czego jeszcze )tylko jeszcze pogorszyły jej wygląd,co zabrzmi troche paradoksalnie, ale tak mi sie wydaje.Stała się sztuczna, taka silikonowa troche. Wielka szkoda:(

Pablo_40

macie racje, była prześliczna. kocham przystanek alaska i ją z grę.

FREDLINA

Co Wy mówicie, i tak jest wciąż śliczna :)

jedzoslaw

http://cdn.crooksandliars.com/files/movieimages/2010/06/17262.jpg?key=1277080386

dobra, zaraz powiesz, ze niekorzyste ujęcie, to masz lepsze (duzo?):

http://www3.pictures.gi.zimbio.com/Cinema+Society+Presents+Screening+Cassandra+r OSAdekOjL9l.jpg

the_men_from_okinawa

Co wiecej mozna dodac. WTF? To samo, co stalo sie z Isabelle Adjani. Czy one nie widza, ze staja sie kuklami. Przeciez np. Malgorzata Braunek, choc dojrzala kobieta, z wlasciwa wieku uroda, wyglada znakomicie.

jedzoslaw

Zgodzę się z przedmówcami, była śliczna, ale jej uroda mocno podupadła (dużą rolę pewnie odgrywa ta jej obecna suchość). Sporo aktorek w podobnym wieku, pięknych za młodu, nadal zachwyca urodą (może to zasługa genów, a może miały lepszych chirurgów).

Furious_Angel

no to zdjęcie nr 2 to jakaś masakra, ta 2 laska tak samo.

Furious_Angel

http://www.youtube.com/watch?v=RJAmnPgtfd0 Pierniczycie jak potluczeni. Poprostu na niektorych zdjeciach pol kilo tapety az do przesady ;p Na tym filmiku widac jakie ma opuchniete oczy, ktos kto robi operacje nie ma tego.

gorhand

myślę ze pewne korekty były robione np usta ale tak naprawdę to nie ma znaczenia nie każdy ładnie się starzeje i tyle Janine była naprawdę śliczną dziewczyną ale nie dostała urody na zawsze.(szkoda). Dlatego nie pozostaje nam nic innego tylko cieszyć się nią oglądając Przystanek Alaska

gorhand

kto tu pierniczy....

rozumiem zmianę wyglądu z upływem lat, ale ona ma teraz zupełnie zmienioną twarz

wogóle nie jest podobna do siebie z przed lat

użytkownik usunięty
Furious_Angel

Fakt. Dziś wygląda tragicznie. W serialu "A laska" nawet mi się podobała.

użytkownik usunięty
Furious_Angel

Rady Boskie co ona ze soba zrobiła ... taka piękna dziewczyna :(

użytkownik usunięty

To było 20 lat temu.

Spokojnie. 50 lat ot jeszcze nie emerytura. Niestety poszła drogą reszty gwiazd i mamy efekt.

Ponaciągane policzki, czoło, broda przy których jej oczy wyglądają jak oczy osiemdziesięciolatki.

Koszmar. Pozostaje "Przystanek..."

użytkownik usunięty
Agi_i_Mis

Niektórzy nie wytrzymują ciężaru kartek kalendarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones