Janine TurnerI

Janine Loraine Gauntt

7,8
1 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janine Turner

czyżby miała operację...?

użytkownik usunięty

Szukałem jakiejś fajnej fotki, żeby zmienić tą co tu jest (yyhhh..). Bo trzeba przyznać, że w "Przystanku Alaska" Janine jest po prostu śliczna :) No ale właśńie szukałem jakis fotek, ale w tych nowszych ona wyglada okropnie! Na 100% silikon w ustach i chyba z oczami cos zrobila.. Dlaczego? ;( Dlatego dam tu jakas stare fotke jak jush bedzie mozna...

użytkownik usunięty

Właśnie!!! Ja już mam taką w zanadrzu (na pewno dużo ładniejszą) i jak tylko będzie możliwość dołączenia nowej, to od razu wyślę...

Nie wiem jak ona mogła się tak oszpecić, w Przystanku... jest taka ładna, delikatna ... A tu takie cuś, feee :/
Zmienać zdjęcie! Na stare jakieś! :D

przyjzyj sie dobrze ona zawsze miala taka dużą dolną warge i wydatne kosci policzkowe, poza tym fryzura potrafi niesamowice wygląd. ludzie sie zmieniaja z wiekiem ale wątpie zeby cos sobie robila z twarzą, z tego co wyczytalam to ona ma ranczo a dziewczyny z rancza nie robia sobie operacji plastycznych no chyba ze ktos o takich slyszal :P

Anouk_4

ona ma juz parę latek na karku (46), a więc nie oczekujcie,że bedzie wyglądać jak 25-letnia sex bomba. Ps. northern exposure przestali kręcić 15 lat temu. pozdrawiam

warkacity

http://www.exposay.com/celebrity-photos/janine-turner-tiffany-company-hosts-the- launch-of-the-2008-blue-book-collection-arrivals-IcJPSl.jpg jezus maria;o;o;o czy cały czas jesteście pewnie, że nie miała oprecji?!?!

w przystanku była po prostu PIEKNA! uroda nie do podważenia!
moze dlatego zrobiła sobie tew operacje bo trudno jej było się pogodzic że juz tak nie wygląda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones