Jared HessI

Jared Lawrence Hess

6,1
158 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jared Hess

Dotychczas ogladalem jego obydwa filmy ktorymi jestem poprostu zauroczony....
Od dawien dawna nie mialem okazji ogladac takiego kpiewcy i bezczelnego cynika w swojej wizji rezyserskiej.
Cynizm,ironia,sarkazm,kpiarstwo,wyszydzanie ukazywane przez niego sa dla mnie strasznie zabawane.
Ma bardzo specyficzny i swoisty styl ktory mojej osobie odpowiada.
Statecznosc kamery przy scenach w ktorych azzzz prosi sie o dynamike.
Dzwieki jak i muzyka zawsze nie sa bezpodstawne przy poszczeglnych scenach :)

Jak dla mnie Jared ma wielki potencjal i swietne poczucie humoru. Jego zmysl obserwatora rzeczywistosci przekladany na wizje jest bardzo zabawny.
Musi byc czlowiekiem z wielkim dystansem do zycia bo i tak powinno sie ogladac jego filmy ktora poprostu zabijaja prawdziwoscia ukryta pod usmiechem.

Mam wielka nadzieje ze dostapimy zaszczytu obejrzenia jeszcze wielu jego filmow.

InsanE_RabbiT

Potwierdzam.
Wczoraj obejżałem Nacho Libre i niewiedziałem, że ten reżyser wyreżyresował także Napeleona Wybuchowca :D Cud miód i orzeszki. Taki humor trafia domnie całą parą :)

bezroznicy

Oto zdobądź muzyke z Nacho libre to jest dopiero polewka :)
Jack black bije rekordy ... a nacho libre rozbawia mnie do łez

InsanE_RabbiT

Nie lubię go. Zbyt długo każe czekać na swoje filmy, ech... : )

InsanE_RabbiT

"Napoleon.." i "Gentlemen Broncos" to filmy genialne, w oryginalny pokazujące ciekawe wycinki rzeczywistości i zawierające wiele ciekawych obserwacji społeczno-socjologicznych. To nie są tylko komedie. "Nacho libre" w porównaniu z tymi dwoma wypada niestety bardzo blado...

kronopio77

Natknąłeś się może na filmy w podobnym klimacie? Jeśli tak, błagam o tytuły!

vajron

Spork!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones