Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

Niezłe jaja zrobili sobie z niego Panowie Wojewódzki i Figurski w "Porannym WFie" w ESKARock :D

http://www.eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=6426

Po otwarciu strony kliknijcie w pomarańczowa ikonkę i czekajcie aż się załaduje ;]

juverm

Hehehe... brawa dla Wojewódzkiego, ładnie pocisnął tego miernotę. Takim niewypałom trzeba pokazać gdzie ich miejsce, bo jeszcze będą gotowi pomyśleć, że są gwiazdami.

Sidious_

jeżeli to waszym zdaniem była audycja na poziomie to szczerze współczuję.. ale cóż ..są gusta i guściki....

Sidious_

Jaki Jarek jest, taki jest, jego życie i jego sprawa. Mało mnie interesują jakieś TV shows, nie mieszkam w Polsce i nie oglądam polskiej TV. Ale podobała mi się jego kreacja Cichego w Młodych Wilkach, jak każda nastolatka byłam wtedy fanką tego filmu. Dzisiaj obejrzałam go pierwszy raz po 13-tu latach, i uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Tyle wspomnień! Moje życie to był inny świat wtedy, Polska była inna, teraz po latach zupełnie inaczej patrzę na ten film, na wszystko. Dzięki Jarek za ten film! Pasowałeś do tej roli idealnie. Nikt mi nie może odebrać moich wspomnień, żaden Wojewódzki. A tak na marginesie, to kim jest pan Wojewódzki? Co takiego stworzył, osiągnął, co dawałoby mu prawo poniżania innych ludzi?

Sidious_

A może Kuba widzi w Jarku rywala? W końcu Jarek zagrał z Muchą 10 lat temu, kto wie, może pierwsza miłość nie umiera nigdy? :P

użytkownik usunięty
juverm

Ta żenada ma być fantastycznycznym wyśmianiem Jakimowicza ? Nie cenię go szczególnie ale wojewódzki to jeszcze niższy poziom.

użytkownik usunięty
juverm

Winston Churchil powiedział kiedyś, że krytykować może każdy głupiec i wielu z nich to robi. Ludzie tacy jak Jakimowicz, Doda, Jola Rutowicz, Frytka czy M. Wiśniewski są powszechnie wyśmiewani w społeczeństwie i najdziwniejsze jest to, że zazwyczaj przez te same osoby, które tworzyły ich oglądalność, kiedy zdobywali swoją sławę. Najpierw statystyczny krytykant ogląda z otwartymi ustami "Młode Wilki", dławiąc się popcornem a potem pisze na internetowym forum że Jakimowicz to zero. Osiągnij kolego w jakikolwiek sposób to, żeby twoje nazwisko kojarzyło w pozytywny sposób pół Polski / bo nie zdobył rozgłosu jako morderca/ a potem będziesz mógł krytykować go do woli i przyznam ci racje.

Rzeczywiście Jaruś wiele osiągnął... Technikum Mechaniczne, bogata filmografia, same superprodukcje takie jak "Klan", albo "Gwiezdny Pirat" no i na dodatek zwycięzca "Big Brothera", a jaką bystrą i "pinkną" kobitę sobie wyrwał, pozazdrościć... Prawie Brando z niego...

"Jakimowicz, Doda, Jola Rutowicz, Frytka czy M. Wiśniewski są powszechnie wyśmiewani w społeczeństwie i najdziwniejsze jest to, że zazwyczaj przez te same osoby, które tworzyły ich oglądalność"

Pisz za siebie, dobra?? I nie mierz innych swoją miarą...

Sidious_

Sidious, a co jest złego w technikum mechanicznym? Pochwal się, jaką Ty szkołę skończyłeś? Co w życiu osiągnąłeś? Jaką masz "pinkną" kobietę?

Widzisz, ja nawet nie wiedziałam, że była jakaś kolejna edycja Big Brothera i że Jarek brał udział. Ale Ty jesteś świetnie zorientowany, pewnie oglądałeś każdy odcinek? Zdajesz sobie sprawę, że takie show będą istnieć tak długo, jak długo będą ludzie, którzy to oglądają, ekscytują się "upadkiem gwiazd", a później z wypiekami na twarzy krytykują w internecie? Jarek ma chociaż kasę z tego, że wystąpił, i założę się, że niemałą. A Ty co masz z tego?

agaace

W technikum mechanicznym nic złego nie widzę, szkoła jak każda inna... tylko ja się pytam co to za osiągnięcie?? Wypisujecie tu pieśni pochwalne na temat tego "aktora" jakby był co najmniej Robertem Redfordem, a "Młode Wilki" arcydziełem. On jest jakimś waszym bogiem?
Czy to, że wiem o jego wygranej w "BB" świadczy od razu o tym, że to śledziłem? To co ja oglądam, to wiem najlepiej sam, więc nie wmawiaj mi tu jakiś swoich durnych przypuszczeń. Swoją drogą to mam lepsze rzeczy do roboty niż oglądanie tego pawiana w TV. Nie interesuje mnie też, że ma jakąś kasę z programów, bo nie to jest miernikiem wartości człowieka.
Czy ja muszę od razu coś z tego mieć, że krytykuję? Od tego jest forum, mam takie prawo, więc korzystam.

użytkownik usunięty
Sidious_

Mierząc Jakimowicza miarą Brando czy De Niro to rzeczywiście osiągnął mało. Mierząc go miarą moją, Twoją czy innych zwykłych ludzi osiągnął wiele. Chyba, że zwaliło by mnie z nóg gdybyś podał prawdziwe imię i nazwisko - w co wątpie. Nie pisałem tu że jest wybitnym aktorem. Napisałem że jest chłopakiem któremu się udało. A Wojewódzki czy Figurski... cóż nie chcę zniżać się do poziomu dyskusji o tych ...

juverm


z jakiej piosenki jest utworzone wejście i motyw pojawiający się pod koniec?
może ktoś poratowac jutubem?

juverm

to było bardzo słabe spodziewałam się czegoś lepszego :/

Ines82

eeeee tam słabe, po prostu nie każdy ma tak dobre poczucie humoru jak ja i Sidious :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones