Jason Segel

Jason Jordan Segel

7,6
10 877 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Segel

Szczerze, nie chcę się czepiać, proszę o kulturalne wypowiedzi. Gość ma średnią ocen 8,2. Filmy w których gra są niesamowicie jałowe, nie ma umiejętności aktorskich, grał w jednym sitcomie w którym był nijaki. Naprawdę nie wiem skąd taka popularność, może mi wyjaśnicie ( w miły dla oka i uszu sposób) ?

bagrov

Ja tez jestem ciekawy skąd taka wysoka ocena tego aktora? Przecież jest on czerstwy jak stara bułka , filmy w których grał delikatnie mówiąc nie porywały, ba a nawet były poniżej przeciętnej

bagrov

Też mam ten dylemat, gra aktorska tego aktora jest na poziomie detektywów lub w-11, jestem bardzo ciekawy czy ktoś mi poleci śmieszny film z tym panem? Bo wszystkie co widziałem to po prostu parodia. Ma wysoką ocenę na filmwebie...tylko zapytam się za co? Za który film? Chyba,że jest tak doskonałym scenarzystą :-) Jestem po seansie "Sex Tape" i muszę przyznać,że zasnąłem po 30 minutach. Myślałem, że "Jak urodzić i nie zwariować" jest bez polotu, ale znów się zaskoczyłem.
Pozdrawiam.

chris222222

Wydaje mi się, że jego ocena jest za HIMYM. TO prawda, że gra w super miernym filmach, komediach, jednak, te filmy razem wzięte to może jeden sezon HIMYM. Tam przez 9 sezonów odwalił kawał dobrej roboty. Serial bez jego postaci dużo by stracił. Jest strasznym wesołkiem, po prostu uwielbiam oglądać bloopersy z HIMYM, po których widać, że nie zawsze da się oddzielić grę aktorską od poczucia humoru.
10 to ocena na pewno postawiona subiektywnie, nie obiektywnie. Ale seriale w tych czasach są dużym wyznacznikiem, z racji tego ile trwają. Że można nakręcić 20 filmów, a to wszystko i tak będzie dużo mniej niż jeden serial.
W niczym to nie odpowiada na wasze wątpliwości, ale ja jestem po prostu zajawiona na HIMYM, które jest częścią mego życia :)

chris222222

Dodałbym też jego rolę we 'Freaks and Geeks'. Myślę, że koleś jest po prostu sympatyczny i taką też sympatię często wzbudza. IMHO taki system oceniania jaki możemy stworzyć nigdy nie odzwierciedli talentu aktorskiego, a co najwyżej sympatię widzów właśnie... Nawet zły aktor, jeśli wstrzeli się w rolę - to wygrał na loterii... i może znaleźć się wysoko w rankingu.

bagrov

Sądze, że głosują na niego ci, którzy wiedzą o jego istnienieniu. Dla mnie to kolejny kiepski aktor, który nawet wyglądem nie nadrobi braku talentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones