Jason Segel

Jason Jordan Segel

7,6
10 877 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Segel

Po cholerę grał cały nagi? Aktor nie jest po to aby się rozbierać tylko po to żeby grać. On uległ jakimś ideologiom równouprawnienia(?) w kinie i stał się zwyczajna prostytutką. Gdyby miał szacunek dla samego siebie, to by umiał przeciwstawić się tym ,,wymogą" ale jak jest kinową prostytutką to będzie uwielbiany za anatomię a nie za umiejętności aktorskie.

krakoblady

Wyczuwam jakiś kompleks :)

Supernowa_filmweb

Może masz katar :)
W moim komentarzu można wyczuć niesmak ze względu na zachowanie aktora, który występuje nago w filmach. Uważam, że aktor nie powinien w taki sposób grać i jest to nie potrzebne, jednak gdy scenariusz tego wymaga można zawsze zasłonić genitalia. Może lubisz patrzeć na nagich mężczyzn, każdy ma prawo do własnych upodobań, ale ja wolę unikać takich widoków, bo nie są potrzebne.

krakoblady

Oglądając dziś "Forgetting Sarah Marshall" i widząc Jasona nagiego, doznałam traumy. Teraz już nie będę mogła oglądać spokojnie Marshalla w HIMYM bez tego widoku przed moimi oczami :(((

Dzasmin

Ja mam zupełnie na odwrót, i cieszę się, że mogłam zobaczyć Jasona w całej jego okazałości. Przyjemny widok bo przyjemnie patrzeć na kogoś, kogo się bardzo lubi. A uwielbiam go nie za rozbierane sceny, co poniektórym przeszkadza, ale za jego granie ról, on tak fajnie, naturalnie prowadzi swoje role, do tego jest wzruszająco - zabawny. Świetny mężczyzna.

krakoblady

Za anatomię to raczej nie będzie uwielbianyxD To zabawne, bo on jest zwykłym facetem - nie ma mięśni i wygląda dość nieporadnie. Nazywanie go prostytutką, to lekka przesada;) Polecam zluzować nieco, bo jeszcze Ci jakaś żyłka strzeli^^ Pozdrawiam!

lijn

Dokladnie! Co to za pisanie, ze ''wystepuje nago w filmach''? W kazdym niby...? Bez przesady, super aktor i wesoly czlowiek. Polecam obejrzenie jakiegos wywiadu z gosciem:)

krakoblady

Widziałem go w filmie "Chłopaki też płaczą" zanim zacząłem oglądać HIMYM i uważam że jest świetnym aktorem, jakoś ani razu nie pomyślałem o nim że jest prostytutką. A to że tak Ci tak zbrzydł że zobaczyłeś go nago to pewnie oznaka Twoich kompleksów.

krakoblady

Co za brednie... Ja właśnie uwielbiam Jasona za aktorstwo jak i jego fizyczność połączoną z bardzo pozytywną osobowością. Niektórym brakuje do szczęścia albo jednego albo drugiego a on ma to wszystko i stąd ten przytyk zazdrości. Jason jest cudowny.

krakoblady

Moim zdaniem przesadzasz nazywając go prostytutką. To jest świetny aktor, który bardzo naturalnie gra i naturalnie wygląda. Lubię go :)

użytkownik usunięty
krakoblady

Jest obrzydliwy! To już jakiś standard jak aktor nie ma do pokazania nic to pokazuje wszystko. Brzydki nigdy nie oporów, Jason jest kwintesencją wszystkiego co nie podoba mi się w mężczyźnie.

krakoblady

W których to filmach grał cały nagi oprócz "Chłopaki też płaczą" ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones