Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

ten aktor jest świetny,jak dla mnie to najlepszy aktor kina akcji a dla mnie najlepszy ogólnie,najbardziej podobał mi się w transportrze,ten film ma klase,Frank niejest zadnym superbohaterem,nie ratuje świata i to mi się podoba,fabuła ciekawa,motyw gościa który ma zasady genialny,muzyka,efekty specjalne i co nawazniejsze dla mnie sceny walk w jego wykonaniu świetne,genialne,dopracowane pod każdym wzgledem i nie jest to typ gościa za którego wszystko robią kaskaderzy,on cwiczy wiele sportów walki i potrafi dać niezłego kopa tak jak to zrobił w transporterze,a wracając do filmu to ogólnie był wyglebisty,najlepszy w gatunku filmu akcji,czekam na nastepny film akcji z tzw"kopaniną"z Jasonem w roli głównej,ale narazie takowego na horyzoncie raczej nie widać a to dla mnie wielka szkoda. A co wy o nim sądzicie??

spider0

sory za to "żądzi" a nie "rządzi", jakos tak mi się napisało bo ten temat pisałem szybko,żeby potem nie byo że nawet ortografii nie znam!!!!jeszcze raz sory!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones