Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Szok! Byłam przekonana że ma ich co najmniej 15...
Nie pierwszy raz wchodzę na jego profil ale wcześniej tego nie zauważyłam.

Anaissa

Racja, jakoś jeszcze niczego nie zdobył... Ale jak sam kiedyś powiedział w wywiadzie, na Oscara i tak nie liczy, więc może nie jest to aż tak istotne ;) Ważniejsze jest to, że my lubimy oglądać filmy z jego udziałem!

Anaissa

Ja nie mogę, jakim cudem on nie ma żadnych nagród?! Również jestem w szoku, jak można tak nie doceniać takiego gościa?

Anaissa

Również jestem niesamowicie ździwiony. Jego kreacje w "Niezniszczalnych", "Elicie zabójców" czy "Protektorze" to aktorskie mistrzostwo świata, nie wyobrażam sobie kogoś innego w tych rolach. Gigant, ktorego nigdy odpowiednio nie doceniono, pozostaje mieć nadzieję że to się zmieni w niedalekiej przyszłości, bo zasłużył już na niejednego Oscara.

Sebu_BGZ

Za Adrenalinę 2 Oscara powinien dostać.

0wner2

Ja tam uważam że rola Cheva Cheliosa jest jego najlepszą.Statham jest po prostu zajebisty ,on w każdej roli jest świetny :)

użytkownik usunięty
Anaissa

to aktor kina akcji, tacy nie dostają nagród

nie bez powodu.

aew4334555

Tak, oczywiście, rację bytu mają tylko aktorzy grający w och ach dramacikach, melodramacikach, komediodramacikach i innych och ach głębokich filmach. Karmy się ciągle tym samym! Ale wiesz, monotonia jest nudna dlatego bezmózgie filmy też są potrzebne, a aktorzy grający takich szalonych Chevów Cheliosów też w stu procentach zasługują na nagrody. I wbij to sobie do głowy.

użytkownik usunięty
Energy2000

Daj młotek! Prędko!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones