Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Podoba mi się w jaki sposób walczy i ogólnie jego postać. Jeśli chodzi o aktorstwo to wiadomo, że
nie jest to żaden Al Pacino czy Marlon Brando ale mnie jego styl odpowiada więc nie przeszkadza
mi to że nie jest on wybitnym aktorem pokroju Bobbiego De Niro czy tych dwóch wymienionych
wyżej. Jason to przede wszystkim gwiazdor i nie udaje on kogoś kim nie jest, ma własny
rozpoznawalny styl i oto przecież chodzi.

nudecroft

oto przecież chodzi.

zapomniałeś dodać że wyłącznie tobie. Z resztą objawów polecam odwiedzić specjalistę.

villain

Oczywiście, możesz go nie lubić, każdy ma inny gust. Mnie nic nie dolega podobnie jak innym jego fanom. Wystawiłeś mu jedynkę? - OK, ale nie musisz się od razu z tym afiszować. Lubię Jasona nie jakim jest aktorem ale jakim jest człowiekiem który nie jest jakimś gnomem z jedno cyfrową inteligencją a jedynie ma niefart do producentów czy raczej reżyserów którzy obsadzają go w filmach które są gniotami (Transporter, adrenalina).

nudecroft

jaki niefart? On się nie nadaje do innych ról i szanujący swoją pracę reżyser nie ma potrzeby patrzeć w jego kierunku.

nudecroft

Masz rację! Ludzie po prostu nie potrafią odpowiednio podejść do filmów, aktorów i narzekają na role Stathama, a tak naprawdę nie podoba im się gatunek filmu, bo jak na filmy, w których on występuje to wydaje mi się, że gra całkiem w porządku ;) ale wielkim fanem Jasona to ja nie jestem.

Micman1995

To fajnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones