Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Typowy laluś

użytkownik usunięty

charakteryzowany do filmów na zimnego drania, żeby dziewczyny za nim wzdychały. Założę
się, że prywatnie chodzi po domu w papciach-króliczkach i regularnie odwiedza
manikirzystkę.

jasne.. na pewno ma też różową piżamkę i zasypia z misiem :) cóż myśle ze ocena kobiety będzie tu bardziej obiektywna - facet jest całkiem do rzeczy, gra w filmach akcji to jaki ma być.. subtelny i romantyczny? a ze przystojny to kobiety wzdychają a najważniejsze wiarygodny w odbiorze :) nawiasem mówiąc powierzchownością bardzo przypomina mojego męża/w kółko to słyszę od znajomych/ więc poczułam się w obowiązku obronić Stathama ;)

ashley_baxter

Aktorów nie za urodę a za talent się ocenia:P Swojemu mężowi daj 10/10, ale Stathamowi daj ocenę adekwatną do jego umiejętności aktorskich:P

Azejzel

cóż, może nie wczytałeś się w to co napisałam.. oceniłam zarówno jego umiejętności \napisałam że jest wiarygodny w odbiorze co raczej jednoznacznie wskazuje na jego dobrą grę w kinie akcji/ i przy okazji wygląd.
Jak każdy tutaj wyrażam własne zdanie i nie oczekuje ze inni muszą się ze mną zgadzać ale podyskutować o kapciach z króliczkami chyba wolno;)
A męża punktuje 11/10 bo Stathamowi choć podobny daleko do niego :)

ashley_baxter

Chodziło mi konkretnie o fragment 'subtelny i romantyczny? a ze przystojny to kobiety wzdychają'. Zacząłem po nim wnioskować, że uroda też była częścią składową twojej oceny xD Ale skoro twierdzisz iż nie.. to spoko:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones