Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Nie wiem, czy mi się przesłyszało, ale jest różnica w czytaniu jego nazwiska na Polsacie, kiedy reklamowali Transportera 2 (fonetycznie jakoś Stejtm, jakoś tak :P), a jedynką, gdzie puszczali transportera 3 i tam lektor powiedział Statham, tak jak się normalnie pisze. I jak tu jest poprawnie?

Luna1001

poprawnie jest:

karzeł, kurdupel, konus, liliput, knypel, skrzat, mikrus, pokurcz, niziołek

villain

Jak myślisz że jesteś zabawny i mądry to się mylisz. Mam nadzieję, że tak nie wyglądasz jak na awatarze, bo bym pomyślał, że przegapiłem odcinek rekordów Guinessa...

bartoszcyc8

Świat według Kiepskich 10/10

nara

villain

Twój ryj 0/10

nara

bartoszcyc8

Muszę przyznać,żeś nieźle mu pocisnął hehe.

villain

Powiedz mu to prosto w oczy to dostaniesz niemiłosierny wpi*rdol . :)
Ale lepiej zbluzgać go przez internet , na dodatek w języku którego nie zna.
Gratuje odwagi i życzę dalszych sukcesów z niepełnosprawnością .

użytkownik usunięty
villain

Hahaha popłakałem się ze śmiechu :D:D Co do odpowiedzi, żeby powiedzieć Stathamowi w oczy, że wygląda jak karzeł - równie dobre hahaha. Wyobrażam sobie jego minę.

użytkownik usunięty
Luna1001

Stejtm - jest prawidłowo

Luna1001

Jason (Stejtmen) tak uslyszalam z angielskich wywiadow

nadzia_filmaniak

Mi się po prostu śmiać chciało ja usłyszałam na TVP1 nazwisko Statham :P i ten temat to taki żart :D

Luna1001

Jesteś Polakiem więc poprawnie czyta się "Statam". Jeśli jednak silisz się na hiperpoprawność w wymowie to musisz się trochę natrudzić, bo powinno to brzmieć mniej więcej, jak: "STEJTFYM". Aha, no i imię: "DŻEJSYN"

Saddam_filmweb

hahaha dobre

villain

"stetm" to jest prawidłowe "użycie" jego nazwiska niedoroby.

dmi88

chyba jak się ma paraliż języka

villain

no chyba nie.

dmi88

na pewno ma lepsze nazwisko niż ty

dmi88

Sory miałem na myśli tego zakompleksionego grubasa powyżej :)

Saddam_filmweb

dokładnie, czyta się "stejfym", sam raz nawet wyjaśnił w jednym z wywiadów jak się poprawnie wymawia jego nazwisko, bo nawet niektórzy amerykanie nie wiedzieli. Nie wiem czemu w polskiej telewizji mówią "stejtm", ale raz widziałam ruską wersję transportera 3, to mówili centralnie "statham" ; D

KamilkaPatrzy

wygrałeś prodiż
kolejny głupi post i możesz wygrać toster

villain

hahaha ty masz chyba jakiś kompleks kolego. Oceniasz Jasona na 1, wszystkie jego filmy na 1, na blogu piszesz "JASON STATHAM JEST NASŁABSZYM OGNIWEM I KRÓLEM ZOOTUBE'A"
naprawdę masz jakiś problem ze sobą ; )

KamilkaPatrzy

a może byś tak poszła do garów zamiast nam tu pisać głupoty :)

villain

haha, twój humor nas tu wszystkich rozbawił ;))))

KamilkaPatrzy

mwhahahamwmwmwmwhahahahahahmwhahahahahaha, dowcipniś z tego villiana.

andriej2

co ciekaw Mr villain zna tylko 3 cyfry z przedziału od 1-10 a mianowicie, 1,9,10, bo żadnemu z wielu obejrzanych przez siebie pozycji nie przyznał innej noty... zaiste oryginał :)

sroczka_29

Co ciekawe jest to, że szanowny pan villain komentuje tylko tematy dotyczące Stathama. Muszę szczerze stwierdzić, że mamy tu prawdziwego fana, bo jako jedyny z nas wszystkich śledzi każdy, dosłownie każdy jego wątek ;) Prawdziwy hejter miałby po prostu wyj*bane, no ale nie ktoś tak oddany.

KamilkaPatrzy

ziew na wasze teorie
film sie podoba albo nie stąd mnogość ocen chyba proste co nie

sroczka_29

oldboy w ocenianych filmach i wchodzisz na marne forum stathama pytam się po co

villain

Trochę dziwna filozofia: "albo arcydzieło albo gniot". A gdzie miejsce na dobre filmy, które wyraźnie na 10 nie zasługują, ale kiepskie też nie są? Pewnie 9? No cóż każdy ma prawo do własnej oceny.

krystek11

albo jestem coś w stanie polecić znajomemu bez przypału albo nie
prostsze niż filozofia wystawiania ocen za pomocą excelowskich formuł

villain

hahaha jak ja lubie takich ludzi jak villain ;) on jest tak sprany że od razu zwiększa mi sie poczucie własnej wartości :D:D:D

elooo

sikor201

czas na dewaluację coby ci się japa tak nie cieszyła

Luna1001

mówi się stejtym

milosz192

Stejtm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones