Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

gosc moze i cos tam umie ale to co wyprawia na ekranie to duza przesada,w realu nie mialby szans z wiekszoscia gwiazd kina akcji,w niektorych filmach z nim za duzo tez nie widac tych jego chwytow,aktorstwo takze nie powala,zdecydowanie lepiej poogladac filmy akcji z lat 80,90 bo od 2000 kino akcji delikatnie mowiac lezy,jason nic tu nie zmienia.

damianho15

Ha ha ha . Ktoś kto ogląda" Pierwszą miłość" wypowiada się o filmach z Jasonem Statham'em ? Według Ciebie wielkim aktorem jest na pewno Krawczyk :D

anlumaka13

kazdy oglada co chce,raczej nie gustuje w polskich aktorach i filmach,ogladam tylko 2 polske seriale,co do stathama to podtrzymuje opinie.

damianho15

Powiem tak, jeśli chodzi o kino akcji, to Statham naprawdę się w nim sprawdza. To właśnie dzięki niemu kino akcji "nie leży". Poza tym jego filmy "kopane" należy oglądać z przymrużeniem oka(wiadomo, że jeden facet, nawet ktoś znający kilka sztuk walki nie pokona wielkiej bandy zbirów). Jedyne, o co mogę się przyczepić, to to, że Jason zbyt kurczowo trzyma się kina akcji. Ale o tym pisałem w innym temacie i nie chcę być monotematyczny.

Vegeta88

gwiazdy z lat 80 bija go na leb.

damianho15

Te czasy już nie wrócą i cieszmy się, że jest chociaż taki Jason. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones