Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

czy to przypadkiem nie on

użytkownik usunięty

powinien zagrać hitmana?

Proponowano mu tę rolę. Niestety ją odrzucił.

użytkownik usunięty
Vegeta88

i nawet nie wie ile stracił u swoich fanów...

Vegeta88

haha bądźmy realni, 3ligowi aktorzy nie mogą odrzucać ról

Przypadkiem powinien !!!

nawet jak już gdzieś gra to właśnie przypadkiem

villain

Ty przypadkiem żyjesz !!!

tomucho77

seriale które oglądam: NA DOBRE I NA ZŁE przyjacielu...

villain

... jest serialem bardzo dobrym pod względem aktorstwa, ten serial po odejściu Żmijewskiego i Foremniakowej złapał drugi oddech. Młode wilki takie jak Komarnicka, Dąbrowska czy aktorzy tacy jak Sokołowska, Garlicki, Opania (starszy i młodszy), Bukowski, Baar, Krzyżowski, Klijnstra i Żebrowski dali temu serialowi nowe życie i nowy wysoki poziom.

tomucho77

Ale mimo wszystko fajnie jest sobie przypomnieć stare, dobre odcinki tego serialu, które są emitowane od poniedziałku do piątku, na kanale TVP Seriale.

tomucho77

w porównaniu z resztą syfu ocenianego przez ciebie może rzeczywiście aktorsko wypadają super ci ludzie których wymieniłeś, dla mnie mogliby nie istnieć bo grają w polskich, marnych, biednych, nudnych produkcjach ale ważne że NA DOBRE I NA ZŁE przyjacielu

villain

Proszę,proszę.Wypowiedział się największy troll tego portalu i jako jeden z niewielu fanów Obcego,którzy przyjęli pozytywnie Prometeusza.

bloodman1009

chyba ty trollujesz

a prometeusz wiadomo że dobry i sajkofani obcego tego nie zmienią

bloodman1009

po co mu odpowiadacie? przejżyj jego wypowiedzi, http://www.filmweb.pl/user/villain/posts gostek jest trollem i nikt co do tego nie ma wątpliwości. zamiast go karmić to zgłaszajcie go.
tym użytkowniką którzy uzbierali dość punktów radze go bezpośrednio zgłaszać

Expendable91

rasowy konfident i do tego analfabeta. chyba wole być trollem ale myślącym i z charakterem

idź i zgłoś mnie bezpośrednio obojętnie co to znaczy

tomucho77

ty masz dość dużą ilość punktów więc napisz bezpośrednio do któregoś z moderatorów w sprawie villaina by go upomnieli grzecznie albo najlepiej zbanowali, tak profilaktycznie bo zaszkodzić to nikomu to nie zaszkodzi a będzie przynajmniej spokój i porządek na forum


http://www.filmweb.pl/user/villain/posts

Expendable91

ty masz tutaj gościu konto od kilku miesięcy a ja na samym forum stathama siedze pare lat
w ogóle jako fan mangi jesteś na granicy że ktoś by ci tu rękę podał a ty jeszcze z donoszeniem masz pomysły, gratuluje

Expendable91

Już zgłaszałem jego wulgaryzmy które zablokowano !!! Gdy będzie znowu uprawiał chamstwo na FW zgłoszę go. Póki co ten troll na razie nie łamie regulaminu, jestem bezradny Expendable91 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones