Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

do filmów dla osób, którym myślenie sprawia kłopot.

nimportequi

Właśnie do tego jak to napisałeś łubudubu sprawdza się idealnie, jak go tam lubię, oglądałem prawie wszystkie filmy z jego udziałem, aktorem jest przeciętym, niemal w każdym filmie gra taką samo postać, ale w swojej kategorii, czyli kino akcji jest po prostu najlepszy, nie sili się na popisy aktorskie godne De Niro, robi to w czym jest dobry czyli kopie tyłki. Z myśleniem nie mam problemu (zresztą co to niby ma znaczyć) po prostu lubię filmy akcji.

nimportequi

albo wręcz przeciwnie, jeżeli myślisz to wiesz jakie to potrafi być męczące, czasami dobrze dać mózgowi odpocząć

użytkownik usunięty
nimportequi

Proponuje obejrzec Przekret, jaki film taka rola

nimportequi

Ano. 8.7 ma, zdziwilem sie. Pewnie za te lubudubu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nimportequi

po prostu nie możesz skumać filmów z Jasonem, więc wygodnie Ci wypisywać, że są dla słabo myślących. Specyficzny sposób obrony.

Kropa94

a ja KOCHAM filmy akcji, a Jason jest moim numerem 1

Kropa94

skumać filmów z jasonem :)))))))))))) hahahahaha

nimportequi

A tam. Ja lubię kino akcji ale też oglądam czasem ambitniejsze kino. Co to za problem lubić jedno i drugie. A Staham to dobry aktor.

nimportequi

Najwyraźniej idealne dla Ciebie. Ciekawe ile myślałeś nad nickiem, po czym wziąłeś nick Remi Gailard: http://www.nimportequi.com/pl/ . Nie bez powodu Statham występuje jedynie w filmach akcji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nimportequi

Umyj stopy..bo...wczoraj był bigos. Teraz lepiej, "półgłówku"?

Darthkac

hasełka na poziomie podstawówki - tam gdzie przynależysz młokosie...

nimportequi

Widzę, że poziom intelektualny to totalne dno. Nie masz gdzieś tam mostu? Niech twoje ciało dołączy do poziomu intelektualnego.

Darthkac

opis idealnie pasuje do ciebie pachołku!! Zresztą wystarczy spojrzeć co oceniasz 10/10 hahahahah
ach te nastolatki z problemami!!

nimportequi

Lepiej być skrytą ciotą jak ty i w ogóle nie udostępniać innym tego co oceniasz. Koniec tematu, tam są drzwi.

Darthkac

tup tup dziewczynko, tupnij raz jeszcze ze złości... od tego lat nie przybywa ani rozumu, ale może zwrócisz uwagę innych 15-latków!!

nimportequi

Szkoda czasu na rozmowy z dziećmi pokroju darthkac i zniżania się do ich poziomu inteligencji (gdzieś pomiędzy młotkiem a psem)!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones