Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

de niro widać że obsrał udział w tym filmie i pewnie za zagranie tych 15 minut zgarnął połowę standardowej gaży po czym zapomniał że musiał występować obok twarzowca
wielki plus dla owena, przyłożył się i właściwie dla niego dobrnąłem do końca
a co do zakończenia to brakowało żeby chłopaki po dwugodzinnym lataniu za sobą i zabijaniu znajomych przeruchali się na tej pustyni. Brak konsekwencji w finale czego nienawidzę najbardziej.
miałem dać 2 za owena ale zakończenie nie pozwala na tak wysoką ocenę

ps
reszte oczek oczywiście zbił wasz ulubieniec

villain

Mi tam wystarczyło tylko popatrzeć na mordę Stathama i od razy odechciało mi się oglądać filmu.

villain

ziew
idiota
ziew
*przegląda dalej*

villain

ziew
idiota
ziew
*przegląda dalej*

statnik

Mi tam się Elita zabójców podobała ,byłem nawet na tym w kinie .Uważam ten film za najlepszy ze Stathamem

statnik

oho, czuje że obie nogawki są obgryzane
musicie kundelki mniej bajek oglądać żeby zrozumieć o co mi chodzi

villain

ziew
idiota
ziew
*przegląda dalej*

statnik

nie wiem na co liczysz z głupimi odpowiedziami ale na pewno nie poczujesz się usatysfakcjonowany

villain

twoje zdanie nikogo nie obchodzi wiec wracaj na 4chana trollowac

villain

dwulicowosc.... oceniasz filmy stallone(moj ulubiony aktor) wysoko ale stathama nie chociaz stallone go zabral pod "opieke" i ma byc jego nastepca

statnik

stallone = klasyk
statham = krzywy ryj, wada wymowy, karłowatość, najgłupsze filmy na świecie pt. adrenalina
coś jeszcze ?

villain

po pierwsze juz raz mowilem ze twoje zdanie nas nie obchodzi po drugie nie opisuj swojego wygladu, jak masz komplelsy idz do neuropsychiatry albo niewiem, przestan prowokowac ludzi na filmwebie

statnik

jakich nas, masz jakichś wyimaginowanych przyjaciół ?
zamiast filmwebu odwiedź lepiej specjaliste

villain

a ty 4chana twoja ulubiona strone. zakonczmy te dyskusje bo nie mam na to ochoty

statnik

nie znam tej strony
a kończyć nie ma czego bo ciężko nazwać twoje bredzenie dyskusją

villain

aha

villain

Wasz ulubieniec? No moim na pewno nie jest.
Ale widzę, że Twoim wrogiem numer jeden w ... kinie przynajmniej :)
http://www.filmweb.pl/person/Jason+Statham-6552/discussion/z+okazji+%C5%9Bwi%C4% 85t-2046630

http://www.filmweb.pl/person/Jason+Statham-6552/discussion/stallone%2C+willis+i+ schwarzenegger+odpisali+mi+w+sprawie+jasona-1750431

Wprawdzie Statham to nie liga Stallone czy Schwarzeneggera, a bardziej chyba niejakiego Seagala czy Van Damme, ale żaden z tych panów nie potrafi grać. Tylko łupanki i kopanki. No może nie tyle nie umieją grać, co granie dla nich jest rzeczą drugoplanową.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones