Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

jesli nie ogladaliscie BLITZ naprawde dobry film

kamiladw1991

naprawde nas to nie interesuje że ci się jakiś marny film podoba

kamiladw1991

Z przyjemnością obejrzę ten film ;-) Zresztą przelecę całą jego filmografię, wiec żadnego tytułu nie ominę.

karoman4

dostaniesz za to rente od zusu

villain

Dzięki, że mnie o tym powiadomiłeś.

karoman4

nie ma sprawy

karoman4

Polecam "Mechanik: Prawo zemsty" lub "Elita zabójców" moim zdaniem lepsze od Blitza,ale Blitz też niczego sobie:P Ja tam teraz czekam tylko na "Parkera" :)

kacper3355

Zarówno Mechanika, jak i Elite zabójców widziałam. Również czekam na Parkera, a także na film Homefront, do którego scenariusz pisał sam Sylvester Stallone, a główną rolę grać będzie Statham. Jak wiadomo, obaj panowie się lubią i myślę, że ich współpraca może przynieść coś dobrego.

karoman4

Nie słyszałem o filmie Homefront w którym miałby zagrać Statham,nawet nie ma go w jego liście filmów:)

kacper3355

Ale było w newsach. Zobacz sobie wiadomości przy profilu Stathama. Albo tu http://www.filmweb.pl/film/Homefront-2013-663115

karoman4

o.0 no to czekamy:) Ale dopiero 2014:( no to jeszcze trochę czasu...

kacper3355

Spokojnie, poczeka się. Do tego czasu może i Ex3 już będzie ;-)

karoman4

Oby,bo dwójka była tak samo dobra jak jedynka:) I dzięki za info nie wiedziałbym o tym Homefroncie:)

kacper3355

Nie ma za co dziękować ;-) Na ex2, o tak nawet w kinie na premierze byłam ;-) Wartka akcja w doborowej obsadzie ;-D

karoman4

No a jak i wejście Chucka Norrisa :D - mistrzowskie

kacper3355

Te zabawne perełki były najlepsze w tym filmie ;-) Czysty luz i spontan. Dobrze, że twardziele VHS-ów potrafią tak z siebie żartować. A nie każdy to potrafi.

karoman4

No właśnie,mają dystans do siebie i dobrze:)
Fajnie zobaczyć wszystkich twardzieli razem w jednym filmie:)

kacper3355

Zgadzam się w stu procentach.

kamiladw1991

nie najgorszy ale akcji to w nim jak na lekarstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones