Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

http://img805.imageshack.us/img805/310/villain.jpg

więcej chyba dodawać nie musze

villain

haha

villain

a co to znaczy bo jakoś nie chce przetłumaczyć mój tłumacz

kewin948

retarded midget znaczy opóźniony (umysłowo) karzeł :)

PIOTREK_7

z tym karłem to już lekka przesada, on ma 175 cm wzrostu, czy to wzrost karła? nie sądzę, połowa męskiej populacji w tym kraju ma średni wzrost ok 175 cm.

Skarłowacenie jest wtedy jak ktoś ma poniżej 165 cm - opanujcie sie ludzie!

użytkownik usunięty
KWallander

Oni sobie robią takie jaja , tak samo jak Arnie i Sylwek sobie docinali w filmach :)

ale to chyba fejk no bo sory o ile to dowcip to wyjątkowo chamski i mało smieszny

KWallander

chyba ty jesteś mało śmieszny bo my mieliśmy niezły ubaw z kurdupla

villain

powiedz to stathamowi prosto w twarz cwaniaczku - zęby byś na kilometr zbierał:)

KWallander

musiałby stanąć na taborecie żeby to było wykonalne

użytkownik usunięty
KWallander

na pewno to fake villain pewnie powklejał Arnolda i Stallona dał napisy angielskie i się troll podnieca żeby tylko ubliżyć . Tak robią trolle

hahaha niezła teoria

użytkownik usunięty
villain

Bo to prawdziwa teoria . Czemu tak nie lubisz Jasona ? Za co ? Czy to dlatego że mu się w życiu udało , a ty jesteś tylko robakiem

nienawiść do stathama tak zsotałem wychowany

nienawiść do stathama tak zostałem wychowany

użytkownik usunięty
villain

aha czyli jednak jesteś debilem spoko

napisał łebek z van dammem w avatarze

użytkownik usunięty
villain

spójrz na swój gówniany avatar psycholu

to jest fake:) natomiast zdjęcie pochodzi z plau Niezniszczalnych 2 z Bułgarii :)

KWallander

jeżeli fejk to gdzieś są sample, kredką tego nie namalowałem chyba że właśnie tak myślisz

użytkownik usunięty
KWallander

Wiadomo :)

PIOTREK_7

no i o ile się nie mylę Sly też ma tyle samo w butach:)

villain

Człowieku, dobrze ci radzę, zacznij się leczyc, moze jeszcze nie jest dla ciebie za późno.

ObiWanKenobi444

co ci sie nie podoba przyjacielu

villain

Nie jestem ani twoim przyjacielem, ani bratem, ani swatem, to po pierwsze. A po drugie takimi marnymi fakemi jak ten twój nie kompromitujesz Jasona tylko samego siebie. Widzę, że masz jakąś obsesję na punkcie Stathama, czyżby to była zazdrość?

ObiWanKenobi444

o kompromitacji możemy mówić wyłącznie w przypadku ludzi którzy wypozycjonowali takie beztalencie na 50 miejscu
tak że witaj w ich klubie, siad i podaj łape

villain

oj chyba prawda zabolała villaina

villain

Może po prostu chciałby żeby Dżejson mu wsadził. Wiecie - zakochany psychofan ukrywający uczucie itd. itp.

waldeck

chyba jednak nikt oprócz ciebie nie wie jak to jest

villain

Ty też nie wiesz jak to jest i właśnie o to ci się rozchodzi! Chciałbyś żeby J cię posunął ale niestety on nie gustuje w takich po*ebach jak ty. Odrzucił twą miłość i teraz na niego najeżdżasz w "odwecie".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
villain

Ohhh, zakochany kundel nie wie co powiedziec.

villain

Kiepski Fake. Spójrzcie na ręce trzymające kartkę. Stallone musiał by w super elastyczny sposób zgiąć ręce by tak trzymać kartkę. Zresztą macie oryginał: http://sylvesterstallone.com/site/wp-content/uploads/2011/10/arnold_sly_bruce1.j pg . Jak widać Villain po raz kolejny chciał się dowartościować . Nie przejmuj się jak ci nie odpowiem. Nie specjalnie do moich priorytetów należy ujadanie się z tobą.

robhans

ty nic nie musisz pisać wystarczy że pochwlisz się swoim profilem
komentarz także zbędny

villain

Ten villlain to jakas zakompleksiona ciota

robhans

Slepy by ujrzal,ze to fotomontaz...

villain

Hehe, słaby fotomontaż ale za to śmieszny

Welkom

villain wez sie gosciu ogarnij, osmieszyles sie teraz po calosci tym fotomontarzem hahahaha

użytkownik usunięty
villain

Nie przepadam za Stathamem a bardzo lubię Stallona, więc fajne zdjęcie

podbitka

użytkownik usunięty
villain

Ale mam ubaw z osób odpowiadających. "na pewno to fake villain pewnie powklejał Arnolda i Stallona dał napisy angielskie i się troll podnieca żeby tylko ubliżyć . Tak robią trolle" Hahaha ludzie brak wam paru chromosomów ? :D

villain

widac że to fake baranie zobacz na jego koputerowe dłonie, sylwek ma dłonie naprawde założone na klatce piersiowej, stary nie nabieraj się jak dziecko;/

milosz192

przyznaje się
wkleiłem arnolda, willisa, sylwka i jego komputerowe dłonie tylko ta kartka z napisem jest prawdziwa bo przedstawia prawde i już tam była wcześniej tylko ludzie się przy niej zmieniali

villain

http://img832.imageshack.us/img832/5226/villainj.jpg
Niestety nie mam takiej czcionki :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones