Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
85 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

bardzo mocno zawyżona ocena tego hmm...aktora(?)

anonim7

to jest filmweb,tu wszystko jest mozliwe statham ma wszystko zawyzone..

damianho15

Wiadomo, trolle czają się na każdym kroku.

anonim7

Ciekawe kto według was powinien być na tym miejscu, bo na pewne nie Seagal.

frycek49

Wiem, że nie Seagal, ale na pewno znalazłby się jakiś dobry prawdziwy aktor, mało to znajduje się za nisko? :) Na każdego kto ma zawyżoną ocenę przypada jeden z zaniżoną.

anonim7

Ależ ja też uważam że masa dobrych aktorów jest za nisko, ale co to ma do rzeczy. To czy aktor jest dobry czy nie to kwestia gustu.

frycek49

W takim razie większość użytkowników ma wypaczony gust, a poza tym oni stawiają wysokie oceny najbardziej popularnym aktorom i swoim ulubieńcom, niekoniecznie dobrym w aktorskim rzemiośle, albo trolle stawiają tylko oceny 1 lub 10 żeby komuś zawyżyć albo zaniżyć, może to być irytujące, nie powiem, że nie.

anonim7

Nie spaczony tylko inny niż Ty czy ja. Ty też dajesz wysokie oceny swoim ulubieńcom, więc czemu inni mają ta nie robić. Co do trolli najlepiej ich olewać i tyle.

anonim7

"oni stawiają wysokie oceny najbardziej popularnym aktorom i swoim ulubieńcom" yhm ... Za to ty, jak by można z tekstu wywnioskować, stawiasz najwyższe oceny tym na których masz wręcz alergię a swoim ulubionym aktorom dajesz po jedynce :) Normalnie ewenement jakiś chyba. Lubię Stathama i wiele innych aktorów/rek. Jak akurat wejdę w profil to stawiam ocenę według mojego uznania a nie według tego co ktoś napisze. O gustach się ponoć nie dyskutuje.

anonim7

Widać cieszy się popularnością czego ty pojąć nie jesteś w stanie :) "aktora(?)" ... Niektórych wypowiedzi nawet nie ma co komentować ...

Amenhotep

Skoro nie wiesz jak skomentować, to najlepiej się tego nie podejmuj...

anonim7

obrażasz aktorów nazywając go tak samo

villain

w sumie racja :)

anonim7

nie wiem jak tam ocena (nie wnikam w to) ale zawyżony to jest jego wzrost. Jeśli on ma 175cm to ja mam 2metry.

Gothfryd

hehe też prawda, wiadomo, że to knypek :)

anonim7

z waszych wypowiedzi wynika, że to Wy jesteście trollami. Statham jest obecnie gwiazdą współczesnego kina akcji, a stara gwardia wymiera i moim zdaniem powinien być chociaż w top20

5476

W top 20 aktorów? Żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones