Jean Harlow

Harlean Harlow Carpenter

7,1
238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Harlow

Wspaniała i jedyna, wielka szkoda że tak szybko odeszła. Zastanawiam się czy podana data śmierci nie jest błędna - między innymi ang. wikipedia podaje datę 7 czerwca 1937, a nie 7 lipca.

Baby_Jane

Ja się już poznałam na tym portalu. Fajna stronka, można fajnie pogadać, ale trzeba brać poprawkę na info w nagłówkach. Jest strasznie dużo błędów. Przy innych aktorach również. Także zaufałabym raczej Wikipedii. Pozdrawiam

goslawa25

poprawiłam już datę, zawierzając wikipedii :)

Baby_Jane

Możecie mi polecić jakiś dobry film z tą aktorką?

maryfw

Kolacja o ósmej i Romantyczna pułapka.

Baby_Jane

zapomniałam o filmie Wróg Publiczny nr 1. miłego seansu :)

Baby_Jane

Jean miała charakterek,była zadziorna i niemożliwie pewne siebie. W nosie miała cały ten regulamin wytwórni, który nakazywał jej ścisłą dietę, była bardzo niska i miała tendencję do tycia. W jednej z książek jest dokładna opisana relacja ze środowiskiem mafijnym. Najciekawszy jest fakt,że blondynka miała problem z nerkami. Woda odkładała się jej w organizmie i zwyczajne zachodziły w niej procesy gnicia, śmierdziało jej również z usta. Według mnie nawet jak na tamte czasy, była mało atrakcyjną żeby nie powiedzieć,że brzydką. Żałuję,że w Polsce nie można kupić przetłumaczonej biografii Jean Harlow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones