Jeff BransonI

Jeffrey Dale Branson

6,7
418 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Branson
LeoMessi86

to była znakomita scena ;)

Isiaczek

haha. zgadzam się :D W ogóle film mi się podoba. Nie znałam go wcześniej. To jedyny film jaki z nim widziałam. ;p

Isiaczek

Sceny zemsty były dobre ale cały początek z gwałtami mnie totalnie odrzucił .

Vikki_Kitty

film też mi się ogólnie podobał, ale racja trochę za dużo scen z gwałtu ;)

Buniek155

Z tego co pamietam, to te sceny zajely jakas godzine filmu a 30 minut to zemsta ale moge sie mylic... jednak mogli troche lepiej go zrobic. P.S. Dobrze,ze nie tylko mnie odrzucaja sceny gwałtu :D

Vikki_Kitty

haha, nikt raczej publicznie nie napisze, że scena gwałtu mu się podobała :D ale z pewnością tacy są :P

Buniek155

Gwałt swoja droga pewnie bardziej sie zajeli obczajaniem nagiego ciała bohaterki -_- :D

Vikki_Kitty

w sumie to ja też, pasowała do tej roli :D,
Później to się jej już bałem, ale i tak dobrze zrobiła. Tak wszyscy powinni kończyć :)

Buniek155

Taak ale mogli zrobic dluzsza zemste.
Rozumiem,ze tak powinni konczyc wszyscy ale gwaliciciele :D

Vikki_Kitty

UWAGA SPOJLER!

Przykra sprawa, ale nie było co oglądać :P
Każdy skończył, jak zaczął, pomijając fakt, że na koniec był zgon.
Stanley za voyeryzm - stracił oczy.
Andy za podtapianie - utonął w ługu.
Johnny za wymuszony oral - z własnym wackiem w gębie pozbawionej gdzie nie gdzie uzębienia.
Szeryf za wymuszony anal - ze strzelbą w tyłku :D

Buniek155

scena gwałtu całkiem całkiem ale tylko w wykonaniu szeryfa. Widać koleś świetnie pasował do tej roli

Buniek155

Gdyby sceny gwałtu nie były tak brutalne to sceny zemsty mogłyby się nam wydawać również zbyt brutalne. Według mnie reżyser celowo przedłużał te sceny by później uzasadnić brutalność zemsty.

Vikki_Kitty

mnie tez..

LeoMessi86

ahahahahah dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones