Jeff NicholsVI

7,2
390 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jeff Nichols

Choć nie oglądałem Shotgun Stories to po przeczytaniu wielu opinii debiut Nicholsa był bardzo udany. Kolejny film to Take Shelter. Przy niskim budżecie i wydającym się prostym scenariuszu, powstał wielki film. Jeden z lepszych w 2011 roku. Teraz czekam niecierpliwie na Mud. Znakomita obsada na czele z etatowym współpracownikiem Jeffa Nicholsa - Michaelem Shannonem oraz ciekawy temat w klimacie amerykańskich krajobrazów zapowiada wyśmienite dzieło.

warzachew

czekam az w koncu ktos madrezjszy ode mnie zrobi napisy do SHOTGUN STORIES

MAKARON

Na to samo kolego czekam :)

warzachew

jakby cos sie urodzilo to poprosze o info :) pozdro

MAKARON

coś się urodziło ;)

Pauleta

mozna prosic o szersze info..?:>

warzachew

On wg mnie nie jest już zapowiadającym się reżyserem. Artysta pełną gębą. Podziwiam tego pana i czekam na kolejne dzieła

Kniaz4815

Dokładnie. Trzy strzały i wszystkie celne.
Z przyjemnością będę wyczekiwać kolejnych dzieł.

warzachew

Muszę przyznać, że Mud to na prawdę dobry film. Niedługo oglądne Take Shelter :)

Vangelis7

A ja zacząłem od początku - Shotgun Stories, potem Take Shelter i teraz Mud. Daj Boże, by za szybko nie osiągnął sukcesu filmowego; póki go Hollywood nie wciągnęło, kręci rewelacyjne kino!

pnkkworker

Ale on właśnie chce do Hollywood. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że chce wyreżyserować wielkie widowisko, jakiś film z "Gwiezdnych wojen", albo kino komiksowe. Nawet negocjował w tych sprawach (póki co bezskutecznie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones