Jemima Rooper

6,4
469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jemima Rooper

Jemima jest moim zdaniem bardzo fajna babka tylko ze nie doceniana. Moim zdaniem to ze gra glowna role tylko w serialu Hex to jedna wielka pomylka. Bardzo przekonywujaco gra lesbe - szkoda bo moze to do niej przylgnac. Zycze jej wszystkiego najlepszego na drodze kariery

Anulla

Uważam, że w Hexie zagtała bardzo fajnie :) Dobra aktorka:)

Anulla

Jeszcze w sugar rush grala lesbe! Pomineli to w filmografii!

Anulla

bardzo dobra aktorka , bardzo zdolna i sympatyczna

Anulla

Lesbe? Nie potraficie uzyc normalnej wersji tego slowa? I jak ma sie zmieniac polska jak ludzie nawet normalnie nie podchodza do sprawy...

W kazdym razie ona jest przykladem jak aktorka potrafi podniesc walory filmu... HEX jest dla mnie kompletnie beznadziejnym serialem ale ogladalam tylko ze wzgledu na jej postac Thelmy! Grala super, szczegolnie w pierwszym sezonie, te jej miny i usmieszki :-) Super grala.

W Sugar Rush ja widzialam, ale grala goscinnie i tylko w dwoch scenach, wiec nie miala wielkiego popisu. Ale grala jedna z glownych rol w brytyskim serialu "As If", abrdzo dobrym zreszta.

Pamietacie "Paitke detektywow"?? Tak, to ona!!!

nty13sub

W "Czarnej Dalii" nie jestem pewnien czy ot była ona ale chyba też ma scene erotyczną z tytułową bohaterką

nty13sub

Przepraszam!Naprawde nie chcialam Cie urazic..Po prostu na codzien uzywam w swoim gronie slowa "lesba"- co rowniez odnosi sie do mnie..
Zatem poprawiam sie "grala lesbijke" :)

Anulla

Super z niej aktorka !! Świetna :) i boska :D ( ma oryginalną urodę jak dla mnie :) )

Anulla

Jemima Rooper... ach, szkoda, że nie zagrała w żadnym filmie stricte "branżowym"...
Hex oglądam jedynie ze wzgledu na nią :))
Jest przezabawna, prześmieszna, przeurocza... :)))

Anulla

Zgadzam się.
Oglądałam ją w Hex i Lost in Austen.
Zwłaszcza w tym drugim niesamowicie mi się podobała.
Jest świetną aktorką i kobietą z ciekawą uroda. Nie banalną.

użytkownik usunięty
eyevree

Ładna, ale błagam zmieńcie jej zdjęcie główne !!!

ja ją kojarzę tylko z filmu "Railway Children",mając 19 lat grała 12-latkę,bardzo przekonywująco zresztą:)