Jena Malone

Jena Laine Malone

7,7
12 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jena Malone

...Johannę Mason w Catching Fire, moim zdaniem niezły wybór.

anja06

Nie całkiem zły. Patrząc na zdjęcia z Sucker Punch mogłaby sobie dać radę z Johanną, ale nie tak to sobie wyobrażałam.

Gleek99

Z tego, co pisze na filmweb dostała tę rolę, moim zdaniem nadaje się idealnie :D

anja06

Mi też pasuje i biorąc pod uwagę typy, które padały, to naprawdę dobry wybór.
Oby się sprawdziła, ale mam dobre przeczucia.

_malena_

Ja nie jestem pewna.Johanna według mnie powinna już od początku sprawiać seksowną,ostrą i wredną...Jest dobrą aktorką a styliści robią cuda...Ale nadal mnie nie może przekonać.Ale ja tego nie zmienię.Jestem pół na pół,nie mogę się zdecydować czy jestem zadowolona czy też nie...

coffee_with_patronus

Dokładnie. Mam tak samo.

Gleek99

Też tak mam. Jednak... coś mnie przekonuje. Teraz, kiedy wybór na Johannę, jedną z moich ulubionych bohaterek jest potwierdzony, sądzę, że ma coś takiego ostrego z twarzy. Jestem tylko ciekawa jak zagra, choć już sobie ją wyobrażam jak mówi: Oczywiście, ty ciemna maso! :)

CaroLovegood

Ona ogólnie ma miłą twarz, ale ma w sobie coś diabelskiego. Pewnie da sobie radę z rolą, ale dla mnie zawsze Johanną będzie Mila Kunis.

Gleek99

Dokładnie! Dla mnie Johanna to Mila Kunis. Nie mogę się pogodzić z wyborem tej aktorki ale to po części, dlatego że nastawiłem się na Milę. Co do aktorstwa to na pewno sobie poradzi jednak wygląd mnie nie przekonuje. Ona jest taka hmmm. nijaka. Ani ładna, ani brzydka, ani delikatna, ani ostra. Sam nie wiem. Pożyjemy zobaczymy ;)

coffee_with_patronus

zgadzam sie, ta dziewczynka to raczej sierota .. czy ona ma w ogole cycki?

anja06

Nowa odmiana Jeny dla roli Johanny Mason ;):

http://www.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2012627/reg_634.JenaM.mh.072712.jp g

anja06

Nie wiem czemu ... pierwszy raz widzę tą aktorkę ale identycznie sobie wyobrażałem Joanne manson. . A co byście zrobili jak by Joanne manson zagrała joanna krupa O.O

anja06

Hm, średni wybór wg mnie, ale pożyjemy, zobaczymy.

anja06

Aktorki nie znam, nie oceniam, ale i tak jestem mega zawiedziona bo do ostatniej chwili trzymałam kciuki za to że może jednak zwrócą uwagę na Stone i zobaczę ją w Catching Fire.

anja06

Moim skromnym zdaniem najlepsza by była Michelle Rodriguez

anja06

A czy Johanna nie była czasem blondynką? Tak mi się wydaje...

Zuzka253

Była.

seniorita_nora

Uff... Wkurza mnie w tych filmach to, ze nie dobierają aktorów ze względu na opis w książce. Np: czy Cinna był murzynem? Czy Rue była murzynem? Czy Tresh był murzynem? Czy Snow wyglądał tak, jak wyglądał w filmie? -,-" Czy Katniss była kobieca i miała ponad 20 lat? Czy Peeta wyglądał, jakby sie urwał z podstawówki? Czy Gale był małpą (chodzi mi tu o wygląd)? NIE! A więc... W czym problem obsadzić do ról pasujących aktorów. Jedyna osoba, która mi naprawdę pasuje do roli, to Sam Claflin. On jest IDEALNY (przynajmniej dla mnie) *.*. A tak poza tym, zapraszam na mojego bloga :D http://drzewo-wisielca.blogspot.com/

Zuzka253

wyraźnie było napisane ze Rue i Trash maja ciemną cerę !! Bardzo nie odpowiada mi Katniss, która w ksiazce jest drobnej budowy . a w filmie jest wieksza od Peety . Gale wyglada w filmie jak półgłówek ..

guga_buzka

DOKŁADNIE. Rue i Tresh może i byli ciemni, ale nie CZARNI.

Zuzka253

Dziewczyno, to film amerykański. Ze względu na poprawność polityczną i tolerancję rasową coś takiego musiało zaistnieć. Poza tym to ekranizacja, a nie "książka na ekranie", więc mają prawo do zmian zaakceptowanych przez autorkę. Chyba nie powiesz mi, że lepiej od niej znasz świat Panem?
Poza tym książka nie opisuje dokładnie Johanny, więc mogli pozwolić sobie na dowolność z włosami. Dużo bardziej wolę zobaczyć Jenę w ciemnych włosach niż w blond, w których mogłaby wyglądać koszmarnie.

anja06

bedziee paradowac na golasa, nie wiem jak ta aktorka sie na to zgodziła xD

użytkownik usunięty
anja06

Będzie z niej świetna Johanna Mason.

wolałem Mię Wasikowską ale patrząc na to co było w "Sucker Puch" jestem na tak!

anja06

Mi pasuje na Johanne Idealnie :)
Mila Kunis? Nie, nie, nie. Jak dla mnie całkiej odpada. Jakoś tak jej twarz do mnie nie przemawia jeśli chodzi o tę rolę.
Patrząc na zdjęcia Jeny i kawałki zwiastunów nie potrafię wyobrazić sobie nikogo innego w tej roli. Zobaczymy jednak jak sprawdzi się w filmie. ;)

anja06

Johanna Mason miała krótkie, wystrzępione, ciemne włosy i brązowe, wściekłe oczy. Miała niewyparzony język a zarazem kokieteryjność i brutalność w sobie. Widziałam jedną scenę. Tak sobie wyobrażałam Johannę. Takie samo diabelskie spojrzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones