Jenna Ortega

Jenna Marie Ortega

8,7
22 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenna Ortega

Co ona robi na 2 miejscu najlepszych aktorek XDD

Marcel_03

Też sie właśnie zastanawiam za co...

Barricade18

Ładnie zatańczyła w 4 odcinku  "Wednesday" :P OCZYWIŚCIE ŻART !!!

Barricade18

Bardzo ważny problem społeczny: co ona robi w TOP3 aktorek. To tak jakby robić dramę czy PiS ma w sondażu 32 czy 34 procent, albo czy w rankingu zaufania Duda jest przed Trzaskowskim czy przed.

Lukas_Art

Jak nie ma problemu to sobie go trzeba sztucznie stworzyć :D

Barricade18

Proste ;)

Lukas_Art

chyba od tego jest ten portal by dyskutować na tematy filmowe, nie rozumiem twojego komentarza

BlueWorld360

Cóż mogę poradzić, że nie rozumiesz. Tak bywa ;)

Lukas_Art

No nie wiem, na przykład nie pisać bzdur?

BlueWorld360

Słuszna uwaga

Marcel_03

Właśnie też mnie to zdziwiło. Czyżby za jeden serialik netflixa? ....

Lilly878

Pewnie tak. Ogólnie gra jak drewno.

Marcel_03

Też mnie to dziwi, dla mnie to totalne beztalencie...

Sebastian_O_filmweb

Dobrze, ze opinia fanow anime nikogo nie obchodzi

AND_774

Piszę się "że" i "fanów" mordo ;P

AND_774

Btw mówi to gościu który ocenił "Straszny Film 2" na 10 XDD

Sebastian_O_filmweb

Ja bym na twoim miejscu się nie wypowiadał, bo masz rambo ocenione na 10 i Stallone który miał jedną minę przez całe życie xD

AND_774

Lepszy napewno "Rambo" od "Strasznego Filmu 2" xD.

AND_774

Za co tak lubisz te Ortegę? Bo potańczyła sobie w "Wednesday"? Jedna rola a już zleciało się milion simpów.

Sebastian_O_filmweb

W dupie mam taniec xD Bardziej ją wolę wkrzyku . A jeśłi wspominasz o tancu to juz wiem,ze nie widziales niczego innego

AND_774

No nie - Krzyk, Iron Man 3, X, Opiekunka: demoniczną królowa. Tyle widziałem.

Sebastian_O_filmweb

Ładna jest

AND_774

Co ty chcesz od Sylwka? Polecam "Oskara" a nie Rambisiów

Pawcio_filmaniak

Po prostu aktor jednej miny

AND_774

Też tak uważałem do 1991 roku
https://www.filmweb.pl/film/Oskar-1991-8415

AND_774

Sorki:https://www.filmweb.pl/film/Oskar-1991-8415

Pawcio_filmaniak

Znam ten film. Ale nie powiesz, ze Sylvester stał się znany i legendarny przez swoja grę aktorską. Po prostu ma dużo kultowych ról.

AND_774

Pełna zgoda, że karierę zrobił dzięki kultowym rolom, ale w różnyh filmach różne miny robi, tylko w Rambie ciągle ma tę sam grymas:XD

Marcel_03

Zasłużyła po prostu

Marcel_03

Raz że simpy, dwa że zboki i masa dzieci z tiktoka, filmweb 2023

Marcel_03

Jest medialna. Wyprzedzę Twoje następne pytanie, które zapewne padnie niedługo: "Co ona robi na najnowszym albumie Coldplay?" :)

Marcel_03

Gimbaza tańcząca Wednesday daje 10 jedna za drugą stąd wywindowało ją wyżej niż Elizabeth Taylor, Sharon Stone czy Natalie Portman...

Marcel_03

Ona gra akurat całkiem dobrze. Właśnie jestem po seansie "fallout" i to potwierdza jej poziom z wednesday. Z pewnością jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Blaines_Canada

No grać umie to fakt ale po 1 bardzo dobrej roli simpy ją od razu wpychają na sam szczyt a jest pełno aktorek co bardziej zasługują na tak wysokie miejsce

Marcel_03

Jest duzo wyżej od Meryl Streep i Cate Blanchett, nawet Olivii Colman. Hahaha, co za kretynizm! Gimbaza nie portal filmowy. :D

Marcel_03

W sumie to też próbuję  zrozumieć ten fenomen. Chyba widzowie wyczekują następczyń wielkich aktorek/aktorów, w tych młodych i debiutujących. Przecież tak było zawsze, również wśród dzieciaków. Np gdzie jest teraz Haley Joel Osment, albo Jodelle Ferland? (i kilkoro innych, niegdyś obiecujących dzieciaków) Przełóżmy takie dyskusje na przynajmniej 10/20 lat;)

Marcel_03

Wszystko lepiej od ciebie, tak mi się wydaje.

Marcel_03

Dzieci oceniają najwięcej dlatego taki ranking ma

Marcel_03

A co na 1 miejscu robi Maggie Smith? A na 117 
Catherine Deneuve? Te ranking są tyle warte co obietnice wyborcze. 

Marcel_03

Niesamowicie rozbudowaną mimika twarzy przekazując najmniejszy detal emocji które niewątpliwie przepełniają tą niezwykłą postać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones