Jenna Ortega

Jenna Marie Ortega

8,7
22 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenna Ortega

Zmieńcie jej zdjęcie profilowe..

Ostrunio1

A w jakim celu? Obecne zdjęcie jest bardzo dobre i aktualne.

xobevil

Ale wygląda sexy więc trzeba je zmienić

MichCorleone

"Sexy" XDDD. Patyk i beztalencie. Ale co kto woli...

Sebastian_O_filmweb

Na szczęście klawiatura wszystko przyjmie

MichCorleone

Pewnie, że tak ;P

Sebastian_O_filmweb

A w ogóle to nie wiem jaki patyk dostrzegł Pan na tym zdjęciu :-) wszak dziewczyna wcale nie wyszła na nim anorektycznie ale zdrowo i sexy

Sebastian_O_filmweb

Żaden patyk. Szczupłe dziewczęta są właśnie najbardziej sexy! Nie ma nic lepszego niż megaszczupłe, zgrabne nogi (łydki, ale także uda również), wąska talia, a jak jeszcze w zestawie są szerokie bioderka, to jest to pod względem figury kobiece arcydzieło! Przykład takiej panny: Lily-Rose Depp. Chociażby. A spoza aktorskiego podwórka Lea Pietsch. Chociażby. Albowiem piersi nie mają aż tak dużego znaczenia jak biodra i tyłek (nie duży, nie. Zgrabny!)

xobevil

A z polskiego podwórka: Kinga Fortuna (gimnastyczka). W ogóle gimnastyczki i baletnice mają cudne figury.

MichCorleone

O to, to, panie Corleone! Żaden patyk, a szczupłe dziewczęta są właśnie najbardziej sexy! Nie ma nic lepszego niż megaszczupłe, zgrabne nogi, wąska talia, a jak jeszcze w zestawie są szerokie bioderka, to jest to pod względem figury kobiece arcydzieło!

xobevil

Osobiście najbardziej lubię klepsydry w w typie https://www.youtube.com/watch?v=7oJ6sbYRSmw
Jenna to tak bardziej z buźki jak z figury mi się podoba. Widział Pan jak gra na skrzypcach? :-)) https://youtu.be/EAFtiUoq6TE?t=339

MichCorleone

A z tym "panem" to spokojnie, miło mi i doceniam takt, ale jesteśmy w internecie. Nie musimy, myślę, tak się dystyngować ;P

Ooo, wstawiłeś tutaj moją ukochaną scenę i za razem utwór z "Od zmierzchu do świtu". Tak namiętnie kiedyś katowałem tę scenkę, że moja kobieta zaczęła być zazdrosna o Salmę :D A ta na skrzypcach... to Jenna? Czy tylko podobna kobietka, bo coś mi tu nie gra.

W każdym razie Jenna ma sporo talentów, to wiem. Niezła z niej też gimnastyczka, widziałem jej popisy akrobatyczne na szarfach. O proszę tutaj: https://media.multikino.pl/uploads/images/films/flora-1_5a804f0c49.jpg

xobevil

Nie podejrzewam aby Jenna poza aktorstwem zajmowała się profesjonalnie grą na skrzypcach w orkiestrze więc to najprawdopodobniej podobna dziewczyna aczkolwiek podobieństwo jest wg mnie ogromne.
Mogę Pana zapewnić, że zwracam się tak do wszystkich użytkowników naszego forum więc nie ma w tym niczego osobistego ani zobowiązującego wszak proszę się do mnie zwracać tak jak to Panu pasuje.
Też kiedyś katowałem tę scenkę wspólnie z żoną wcielając się w role. Polecam spróbować!

xobevil

no nie powiedziałabym, trochę dziwnie na nim wygląda jak nie ona

BlueWorld360

No może tak, może i troszkę się zmieniła przez ten rok, w jej wieku faktycznie zmiany dość szybko zachodzą.

Ostrunio1

racja, przydałoby się zmienic

Ostrunio1

Po co? Jest dobre, a przy tym i aktualne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones