Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Wkurza mnie, że wszyscy tak chwalą grę Aniston i w ogóle... Ja lubiłem ją, ale obecnie jej nie znoszę!!! Robi z siebie megagwiazdę, a nią nie jest. Jest tylko gwiazdą jednego serialu, bo o tych filmach w których zagrała nie ma nawet co wspominać - wszystkie są na podobnym, żałosnym poziomie. A dlaczego nie gra w innych filmach? Bo grać nie umie. Koniec kropka. Ode mnie 5/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Domino_19

komentarz godny pożałowania. głupie dziecko.

Goku

Zgadzam się. Jej gra jest mdła i przewidywalna. Nic nowego. Nic ciekawego. Ot, aktoreczka...

użytkownik usunięty
Goku

nie koniec kropka, tylko jak już się wypowiadasz na dany temat to chociaż coś o nim poczytaj. Jennifer była znana już przed "Przyjaciółmi", ale wiadomo, ta rola przyniosła jej największą popularność i nic w tym dziwnego, bo przez 10 lat wykreowała naprawdę zabawną i fajną postać.
Opinie "robi z siebie megagwiazdę" są bezpodstawne i wydumane chyba z twojej głowy. Bo niby gdzie Jennifer się tak nosi? Jeśli swoją wiedzę czerpiesz tylko z tabloidów to gratulacje...
Jennifer gra głownie w komediach romantycznych, więc tak jednoznacznie nie możesz jej poziomu gry aktorskiej oceniać. Bo ona raczej nie pcha się do innych filmów. Jak na aktorkę komediowo romantyczną wypada bardzo dobrze.
"A dlaczego nie gra w innych filmach? Bo grać nie umie" A czy musi grać w innych? Nie - bo niby dlaczego tak? Aktor nie musi się wcielać w każdą rolę od dramatów po sensacje i komedie do akcji...
I teraz można zamknąć temat.

Zgadzam się!
Z każdym słowem "wyloguj się".
Znana TYLKO z serialu, który podbił serca miliony ludzi na całym świecie(?), jest ikoną pewnego stylu, więc mówienie,że się gdzieś pcha i ciągle jej pełno jest zupełnie bez sensu.
Jest jedną z tych gwiazd o której nie piszą gazety o jakiś jej głupotach.
I nie trzeba zabijać i udawać detektywa w filmach by być dobrą aktorką i by dobrze grać. Według mnie gra w takim filmach bo takie jej pasują. Skoro jej pasują to niech gra, bo robi to dobrze.
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones