Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Śmieszą mnie jej porównania do Jolie, której nie dorasta do pięt. Jolie jest piękną kobietą i znakomitą aktorką, Aniston udaje się czasem wyglądać atrakcyjnie, ale jej uroda jest banalna, przeciętna, zwyczajna do bólu. Zawsze wygląda tak samo, chyba od 15 lat ma taką samą fryzurę, nie ewoluuje w żadną stronę...Nigdy nie udało się jeszcze zagrać w ani jednym porządnym filmie, wszystko to idiotyczne komedie romantyczne/familijne, o których zapomina się 10 minut po obejrzeniu. Nie ma na swoim koncie ani jednej dobrej roli.
Jej fankami mogą być chyba tylko kobiety porzucone przez facetów dla młodszej/ładniejszej/zdolniejszej, które mogą sobie powiedzieć: "nawet jej się to trafiło". Na tym oparta jest cała jej "kariera" - na byciu żałosną, porzuconą żoną Brada Pitta.

Chiro

Hihi! xD

TheWhyski

tak! :D

Chiro

jak dla mnie Aniston to bardzo dobra aktorka komediowa!!!komediowa podkreslam!!do tego ladna babecza po 40 z super cialkiem.a Jolie kupa kosci,ktora kiedys byla piekna,a teraz starzeje sie w tepie ekstra ekspresowym,a czas obchodzi sie z nia bardzo nielaskawie.aktorka jedej roli i miny.kazdy film z nia to jakby kontynuacja tego poprzedniego.wole kobiety ktore w wieku 50 lat wygladaja na 35,a nie te,ktore w wieku 35 na 50!!!!

domisku 24

czy mi sie wydaje,czy Olcia napisala,ze Jolie grywa w morocznych thrillerach????
powiem tak.kazdy ma inny gust i dobrze,nie kazdy lubi to samo i to tez dobrze,bo jakiz swiat bylby nudny gdybysmy wszyscy kochali te same filmy,potrawy czy kolory.Jolie ma jednak takich fanow tutaj,ktorzy nie dopuszczaja do siebie mysli,ze mozna jej nie lubic,a gdy juz tak jest ,to jest sie zazdrosna suka,badz zazdrosnym,grubym gejem.otoz nie kochani.za sprawa roznorodnosci gustow i odmiennsci w poczuciu smaku i estetyki,chodza po tym swiecie ludzie,ktorzy jolie nie lubia,nie widza jej w waszych oczach widocznego fenomenu,nie maja jej plakatow nad lozkiem i nie tna sie nozem na dobranoc ,by byc jak ona:)i wyobrazcie sobie,ze sa tez tacy,ktorzy lubia aniston,uwazaja ja za zabawna,komediowa aktorke,ktora moze slabie sprawdza sie w powaznych produkcjach,ale przeciez nie kazdy musi byc narciazem,ktory spiewa,jak pavarotti:)nie rozumiem jednak tych zawzietych wyzwisk i ublizania sobie z powodu odmiennosci w waszych gustach.ludzie-troche dystansu,humoru i kultury...:)

TheWhyski

a co! :D hihi :P

Wielki_Zderzacz_Hadronow

Udało jej się zagrać w porządnym filmie... The Good Girl i Wykolejony to dobre filmy..
Komedie nie są idiotyczne, żeby zagrać w komedii i rozbawić widzów trzeba mieć talent... Chciałabym zobaczyć Jolie w komedii, z jej "poker face'm" napewno by nikogo nie rozbawiła. Natomiast Aniston ze spluwą w ręce na 100% dałaby rade!

"Na tym oparta jest cała jej "kariera" - na byciu żałosną, porzuconą żoną Brada Pitta."

Na żałosną, porzuconą żonę Brada Pitta kreują ją media... Jakoś sama nie żali się tabloidom ,że tęskni za Pittem itp.. Wielki_Zderzacz_Hadronow proszę Cię skończ z Tym... Od 15 lat ma taką samą fryzurę, bo może jej się podoba, ja jakoś nic nie mam do jej uczesania... PS. Nie jestem przez nikogo porzucona, ale fanką Jen Aniston bd zawsze....

TheWhyski

zgadzam sie...

domisku 24

ludzie nie macie co robić w domu tylko się kłócić o takie rzeczy?
Uważam iż Jolie jest dobrą aktorką, z pewnością kultową i niepowtarzalną, ale to nie znaczy że jest najlepsza.
Jak pisali moi poprzednicy jest znacznie więcej lepszych aktorek niż ona.

Wielki_Zderzacz_Hardonów - Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że Aniston jest brzydsza od Jolie...
Jolie wygląda jak blady, kościsty trup. Nie przeczę iż jest piękna ale ...
Aniston jest DUŻO ładniejsza. Śliczna, nizutka, zwyczajna, zawsze uśmiechnięta. Kazdy normalny facet chciałby mieć taką właśnie dziewczynę , a nie jakiś marmurowy, zimny posąg.
No i wiek - Ona trzyma się genialnie, a Jolie? Zwisająca skóra, żyły ? ... Ludzie...
Aniston niezależnie od tego w czym gra, zawsze będzie górą bo ludzie ją kochają za to jaka jest- naturalna uśmiechnięta, zwyczajna.

A że ktoś jest nadętym bufonem i stwarza sobie takie realia w których Jolie to ideał, to cóż - Jego sprawa ;)

rudzia2401

zgadzam się ;]

TheWhyski

Jolie zagrała w komedii i wg mnie nieźle jej to wyszło, natomiast nie potrafię sobie za nic wyobrazić Aniston ze spluwą w ręce..W Wykolejonym mi nie pasowała do roli, w Good Girl udowodniła tylko wg mnie jak bezbarwna jest, wg mnie nic nie wniosła do tego filmu, można by ją zastąpić jakąkolwiek inną aktorką i nikt by nie zauważył.
Co do urody nie ma co na ten temat dyskutować wg mnie Jolie jest jedną z najpiękniejszych aktorek a Aniston jest przeciętna, wg kogoś innego będzie na odwrót. nie wiem rudzia tylko na jakiej podstawie piszesz o "marmurowym, zimnym posągu". Po wielu zdjęciach na których Jolie jest z Pittem czy dziećmi widać że jest uśmiechnięta i pełna życia.

slma

Lepiej bym tego nie ujęła,gdybym miała oceniać jej "grę" dałabym 1/10

Wielki_Zderzacz_Hadronow

Taaa..Jolie..Jedna mina.... :/

Wielki_Zderzacz_Hadronow

przeważnie wszędzie gra tak samo. min. inwencji twórczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones