Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Jest świtne!! Jej kunszt aktorski został wydobyty w świetnej reklamie Heinekena ( tu można ją obejrzeć http://www.grupazywiec.pl/_u/Famous_final.mpeg [www.grupazywiec.pl/_u/F ...] ) Super!! reklama ekstra!! Angelina niech się chowa!!

marian_ka

właśnie! Słyszałam że siostry Hilton chodzą w koszulkach, Paris z napisem "Team Jolie" a Nicky "Team Aniston", oczywiście zgadzam się z Nicky. Jenny jest bardzo dobrą aktorką, i w komediach, i w innych filmach i w reklamach :) pozdro dla fanów :*

monika_357

Ja nie słyszałam o żadnych koszulkach (Paris i Niski) wiem że w "drużynie Jenny" jest Toni Braxton:)Nosi tak koszulke-"Team Aniston". Ja jestm po stronie Jenny. Ona jest świetną aktorką i napewno by była wspaniałą przyjaciółką. A nie taka Jolie odbiła jej męża. Ja widziałam Angeline na zdjęciu jak była nastolatką i Jenny. To bez porównanie:) Oczywiście Jenny. :))

monika_357

Gdzie słyszałaś o koszulkach Nicki i Paris. Jak naprawde takie mają to jestem po stronie Nicki. Ja słyszałam że Toni Braxton ma koszulka- "Team Aniston". I ja się z nią zgadzam. Angelina odbiła Jenny męża. Niech sie wstydzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leight

O tych koszulkach mówili w jakiejś gazecie. Jen i Brad byli świetną parą i super ze sobą wyglądali. A Angeliny nie trawie między innymi za to ze rowaliła ich związek

marian_ka

Ta reklama jest THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Nie widziałam lepszej. Zagrała w niej świetnie. Zero tekstu. 100% gra

Kreseczka

moja ulubiona reklama... jedna z moich ulubionych aktorek, czyli świetne połączenie :D

marian_ka

Zgadza się także to jest moja ulubiona reklama, zero słów a taki efekt. CUDOWNIE. Jest super aktorką i nie ma żadnego ale. Czekam na kolejne filmy w których będzie wystepować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones