Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Według mnie Jennifer jest bardzo dobrą aktorką. Nie rozumiem opinii typu " Jest dosyć ładna, ale aktorka z niej żadna" i to już koniec wypowiedzi. Interesuje mnie dlaczego? Jak ktoś napiszę komentarz z tym zapytaniem, autor tej wypowiedzi nie odpisuje. Dosyć dziwne. Jest bardzo dobrą aktorką, ponieważ gra realnie. Jaką dasz jej rolę, to zagra, zagra w komedii, jak i w horrorze. Ważne jest to, że jest aktorką wszechstronną, faktycznie musi być dobra, ale to już oczywiste. Jest zła, bo Pitt ją zdradził... Są też takie opinie. No to tyle już. A i jeszcze jedno. Jeżeli będzie chciał ktoś na to odpisać, to niech pisze uzasadnienie, a nie tylko samą myśl. Dziękuję :)

paulina__4

Ja już z dwa razy napisałam w tematach '3/10 ' by pisać powód dlaczego daje się tak niskie noty.

Mnie najbardziej denerwują komentarze że grała "w tylko znanym serialu Friends", jakby ludzie zapominali jak głośny, kasowy i znany jest to serial. Chyba nie ma drugiego takiego, który ma tyle nagród (większość z nich zdobyła właśnie Aniston).

Albo komentarze "znana z komedii romantycznych, tylo i wyłącznie". To świadczy jak mało wie się o jej aktorstwie. Grała w wielu dramatach, wystąpiła w thillerze. Moim zdaniem genialnym.

Zresztą, wedłog mnie, lepiej jest grać w gatunku filmowym w którym czuje się ktos najlepiej. Po co pchać się np. do horroru czy westernu, skoro wiadomo ,że Jen świetnie wypada w Komediach i romansach.
Jolie tez występuje przedewszystkim w filmach akcji i jakoś o tym się nie mówi.
Ja nie wyobrażam sobie Aniston skakającej z auta na auto z bronią większą od niej.

dziabonczek

dokładnie. też sobie nie wyobrażam Jennifer z takiej scenie.
a zresztą nic na to nie poradzimy, że ludzie są tacy dziwni i piszą dziwne komentarze nie wiedząc nic o danej aktorce. Ocenia się ją tylko po jednym filmie.

paulina__4

1) albo ja geje oceniaja
2) albo zazdrosne smarkule ,ktore waza 100kg i wygladaja jak Jabba De Hutt

gex221

Zazdrosne czy nie, nie można bezpodstawie wystawiać tak znanej aktorce tak niskich not .

Jeśli się już takie stawia trzeba chociaż spróbowć wytłumaczyć się z tego absurdu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones