Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

kocham ja za role Rachel!! jest niesamowita aktorka, i jest o wiele ladniejsza od A.Jolie

mliso

Wspięła się dzięki Bradowi. Nic nie osiągnęła. Nie jest gwiazdą w moim mniemaniu. Zawsze będzie kojarzona z rolą w 'Przyjaciołach'.

Bryfft

Powiedział co wiedział.

A jakie filmy udało ci się obejrzeć z jej udzialem? Co tak naprawdę o niej wiesz, o jej aktorstwie, o tym jaką jest producentką? O tym,że dostała w tym roku kolejną nominacje do Emmy to też zasługa Brada?

Ludzie, błagam, odróżniajcie plotki i zycie prywatne od faktycznych zdarzeń i pracy.

dziabonczek

Dziabonczek's got a point! ^^

za krótki <br/>

Mapi91

bardzo lubie wszystkie filmy z jej udzialem....ale rola w przyjacieleach jt najlepsza^^

dziabonczek

no ja na przykład widziałam ją w kilku filmach i wszędzie gra tła.. a chociażby taka Dżoli ma na koncie więcej ról, więcej różnorodnych ról, a do tego często gra pierwsze skrzypce i to inni aktorzy są dodatkiem do niej..

skoro jest tak utalentowana i wszechstronna, to dlaczego nie gra w bardziej różnorodnych filmach? przecież chyba dostęp do scenariuszy, szczególnie jeśli jest się gwiazdą jest łatwiutki? czy może to dlatego, że jednak ludzie od kastingów raczej nie widzą w niej materiału dobrego danej produkcji? a może też sama aktorka woli grać bezpiecznie, w nijakich filmach, takich na 5 czy 6..
tak, pielęgnuje swój wizerunek, że zapomniała iż czasem warto zaryzykować i zgrać w jakimś 'gniocie, 'kiczu'.. hmm.. nie jestem psychologiem, ale to zakrawa na ukrywane kompleksy, czyż nie? :)

diana6echo

A czemu Dżoli nie gra w komediach??? taka wszechstronna to tez nie jest, gra w dramatach i filmach akcji tudzież sensacyjnych. Kilka wyjątków jest tak jak u Aniston kilka dramatów się znajdzie

rafal_18

nie wiem
osobiście mi by nie przeszkadzała w takowym filmie, tj komedii romantycznej, ale jej sobie nie wyobrażam w takiej roli.. może ona siebie też nie wyobraża w takim filmie? ;)
chyba zupełnie tak jak Aniston w jakimś sensacyjniaku.. toż to by było sajens fikszyn :D

mliso

mliso myślę identcznie jak ty jest niesamowicie pociągająca świetna aktorka napeno ładniejsz od angeliny


użytkownik usunięty
lukasz121246

myślę że ktoś tu nie potrafi pisać i myśleć ani patrzeć:P
ehhh...
żal

użytkownik usunięty
lukasz121246

myślę że ktoś tu nie potrafi pisać, myśleć ani patrzeć...żal
po drugie te dwie aktorki to zupełnie inna klasa, pod względem gry jak i urody - wg mnie Angelina wygrywa w przedbiegach

użytkownik usunięty
mliso

Ilekroć czytam takie i podobne temu komentarze nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ktoś ma duuuuuuuuże problemy z samoakceptacją + kompleksy (minimum takie jak omawiana"gwiazdka";). Przykro mi ( a w zasadzie to nie jest mi przykro;), Angelina Jolie jest zdolniejsza, mądrzejsza, lepsza, piękniejsza i silniejsza, Jennifer świetnie odgrywa jedną z ról- cięrpiętnicy. Sorry, taka prawda, taki fakt.
Pozdrowienia.
p.s. nie liczcie na zmasowany odzew fanów Angeliny- to nie ta półka, o nią nie trzeba się martwić, sama wygrywa codziennie.

mliso

dolaczam sie do zwolennikow talentu tej Pani... :) ale to przeciez nie tylko Rachel... to przeciez tez np. Grace z 'Bruce'a Wszechmogącego' czy Polly z 'Nadchodzi Polly' role moze podobne ale tez na pewno warte uwagi i odnotowania...

Kralyks_Eht

alosza44, a znasz i panią Jolie i panią Aniston że wiesz tak dużo o ich osobowościach?
Czemu faktem jest że Aniston to cierpiętnica? Bo co? Przeczytałaś jakiś glupi artykuł w podrzędnej gazecie i już uważasz to za fakt?
W takim razie ja uważam,że Jolie to anoryktyczna świruska, bo tak przeczytałam na pudelku.
Naucz się odróżniać dwa skajne światy. Życie faktyczne gwiazd i życie napisane przez media.

Co do talentu Jolie bym polemizowała, są stokroć lepsze aktorki od niej, ale nie będę się na ten temat wywodzić, nie jest to miejsce na tego typu dyskusje.

Jesli chodzi o urode-kwestia gustu, więc bardzo cię prosze, nie mów że Jolie jest ładniejsza, bo skoro ty tak uważasz wcale nie oznacza,że jest to prawda.
Mi akurat uroda Jolie nie odpowiada, bo jest zbyt "surowa" jak na moje gusta i co? Jak to ma się do twojego stwierdzenia "piękniejsza"?


"p.s. nie liczcie na zmasowany odzew fanów Angeliny- to nie ta półka, o nią nie trzeba się martwić, sama wygrywa codziennie."
A co do jakaś wojna, fani Angeliny odnotowują ile postów napisali by jej pomóc wygrać? O co chodzi? Głupota totalna, tyle Ci powiem. Ludzie się wypowiadają, dyskutują i nikt tu nie będzie uskuteczniał jakiś sprzeczek Aniston contra Jolie.
Bzudury piszesz i tyle.

użytkownik usunięty
dziabonczek

no i przeczysz sama sobie - zakładasz że ktoś buduje swoją wypowiedź na podstawie tylko i wyłącznie artykułów w podrzędnych gazetach. Lepiej w ogóle nie zakładaj - moim zdaniem wystarczy przeczytać lub obejrzeć wywiad z daną osobą i można sobie zacząć wyrabiać o niej zdanie. Ale oczywiście wywiad może być zmontowany, wypowiedzi wyrwane z kontekstu itd. Neverending story historii spiskowej.

Po drugie chyba nie zauważyłaś że była to odpowiedź na pewien komentarz "oznajmiający" wszem i wobec która z nich jest ładniejsza... ale ponieważ z tamtym stwierdzeniem się zgadzasz, nie atakujesz - atakujesz pisząc:"Głupota totalna - nikt tu nie będzie uskuteczniał jakis sprzeczek między Aniston contra Jolie" bo ktoś się z poprzednim komentarzem nie zgadza . Tym samym ponownie nie jesteś konsekwentna/ny.

Piszesz odnosząc się z dystansem, niby-profesjonalnie i obiektywnie ale kompletnie obiektywna nie jesteś. Strasznie nie lubię takich wypowiedzi - niby na zimno, wykalkulowanych ale w środku aż Cię nosi żeby dopiec... jeżeli już zeszło na dyskusję Angelina- kontra Aniston, to po prostu opowiedz się za którąś ze stron. Bo To JEST właśnie dyskusja na ten temat. Zawsze trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron.
nieważne czy chodzi o osobowość, urodę czy grę aktorską - dobrze o tym wiesz
tak już jest - jedni lubią jedną, drudzy drugą

tyle

oddaję głos na Jolie:P

widze ze wiele osob sie oburzylo:) nie wiem, moze to zla interpretacja, nie porownuje Aniston z Jolie, obie maja inny dorobek arystyczny, graja w rożnych filmach, sa po prostu inne, ja postawilam na aspekt czysto namacalny-ktora z nich jest ladniejsza kobieta, wg mnie to Jen jest ladniejsza, a to jaka jest osoba prywatnie, tego nie wiem i podejrzewam ze nikt z Was tego nie wie. kazdy moze uwazac sie za znawce po przeczytaniu glupiego artykulu na portalu plotkarskim, tak samo o Jen jak i o Jolie. a Jen jest moim zdaniem dobra aktorka, osobiscie podziwiam ja za role rachel, byla genialna, chyba najlepiej zagrana postac w tym serialu, widzialam ja tez w innych filmach oczywiscie no ale Rachel to nic nie pobije.

mliso

"Piszesz odnosząc się z dystansem, niby-profesjonalnie i obiektywnie ale kompletnie obiektywna nie jesteś. Strasznie nie lubię takich wypowiedzi - niby na zimno, wykalkulowanych ale w środku aż Cię nosi żeby dopiec... jeżeli już zeszło na dyskusję Angelina- kontra Aniston, to po prostu opowiedz się za którąś ze stron. Bo To JEST właśnie dyskusja na ten temat. Zawsze trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron."

Powiedziała co wiedziała.
Co ty możesz wiedzieć o mnie i tym jakie mam podejście? Na zimno? Niby profesjonalnie? Nie zachowuj się jak pseudo psycholog który po jednej wypowiedzi może określić co miałam na myśli i z jakim nastawieniem pisałam moją wypowiedź. Roznosi mnie żeby dopiec? A czemu mam to robić? To jest tylko dyskusja, rozmowa, wolę wyrafinowaną z argumentami niż "dopiekaniem", jak to nazwałaś.

Opowiedziałam się po jednej stronie. Gdybyś poczytała chociaz jedną moją wypowiedź w tym temacie wiedziałabyś po której stronie jestem i kogo "wolę". Nie mam zamiaru się powtarzać i ciągle tego podkreślać.

A, jeszcze jedno, owszem, czytam powazne gazety i oglądam poważne programy w których wypowiada się jedna i druga pani, ale w żaden sposób nie nazywam jednę zdesperowaną a drugą chorą psychicznie bo tak ktoś kiedyś sobie wymyślił i tak się przyjeło.

"nieważne czy chodzi o osobowość, urodę czy grę aktorską - dobrze o tym wiesz
tak już jest - jedni lubią jedną, drudzy drugą"
Ale ja niemam pretensji że ktoś lubi kogoś bardziej od jakiejś innej osoby. Nieważne czy aktorki czy piosenkarki. Chodzi o argumenty, żeby podawać je z głową i nie w oparciu o 1 film i strone typu pudelek.pl.

dziabonczek

dziaboneczek popieram twoje wypowiedzi.


,,Oddaję głos na Jolie'' a co to jest? Jakieś wybory mamy że głos oddajesz? Nikt nie mówił tutaj o jakiejś rywalizacji czy głosowaniu:|

Ja rzecz jasna uważam że Aniston jest jedyna i niepowtarzalna. Nie jest aktorką najlepszą z najlepszych ale w kategorii komedii jest najlepsza! Np. Jolie nie grała w komediach(aczkolwiek sobie nie przypominam) i ją ocenia się w innych kategoriach. Jeśli mowa o urodzie wiadomo kwestia gustu. Mnie się Jolie nie podoba jako kobieta, Jen za to tak. Mowie to jako dziewczyna więc może nie jest do końca obiektywna. Aha i ludzie którzy piszą że Aniston znana jest tylko z Przyjaciół i że tym zasłynęła są zwyczajnie ograniczeni. Nie obejrzeli innych filmów dlatego tak uważają, a to że rola Rachel była jej najlepszą to inna sprawa i nie powinno się ją szufladkować. Pozdrowionka;)

użytkownik usunięty
Szmminka

Proponuję- przeczytaj w pierwszej kolejności temat dyskusji, później się wypowiadaj ;-) Jasno sformułowane "o wiele lepsza od Jolie" (co dla mnie absolutnie nie jest zgodne z prawdą, ale to już tłumaczone było powyżej), obliguje do opowiedzenia się za jedną ze stron.
Uważam, że to nie jest specjalnie wyszukany sposób, ale ODDAJĘ GŁOS NA JOLIE ;)))

PoZdrowienia!!
P.s sposób na bezsenność z Aniston- świetne, ale to nie jej film, sorry... Bruce - średniak, Sztuka zrywania to naprawdę fatalny film (wyprzedzam ataki;)))))))))))))

jak bym nie przeczytała tematu dyskusji bym się nie wypowiadała. Wogóle o co ci chodzi dziewczyno???

użytkownik usunięty
Szmminka

O Boższszsz
Sorry- to jest konkurs MISS !!!!
TO faKtyczNIE - NIe chcę brać w tym udziAŁu! TO PONIŻEJ MOJEJ GODNOŚCI:-D


"o wiele lepsza od Jolie"

chyba zle doczytalas

użytkownik usunięty
mliso

O Boższszsz
Sorry- to jest konkurs MISS !!!!
TO faKtyczNIE - NIe chcę brać w tym udziAŁu! TO|PONIŻEJ MOJEJ GODNOŚCI:-D



widzę tutaj jakieś niezrównoważenie psychiczne, polecam psychiatrę!

użytkownik usunięty
Szmminka

no tak ... jak nie ma sie argumentow to najlepiej kogos powyzywac -
aloszy (ja zrozumialam ) chodzilo o to , ze w temacie JEST napisane "i jest ladniejsza od Angeliny" - wiec mozna to chyba zinterpretowac jako konkurs miss? jezeli ktos nie czyta aluzji i brak mu wyobraznie to jego problem...

chyba masz jakis problem, moze ze soba?? nie chcesz brac w tym udzialu to po ... bierzesz? nie potrafisz poprowadzic normalnej dyskusji to sie w ogole nie udzielaj

mliso

a poza tym, to ze jennifer jest ladna to jest tylko i wylacznie moja prywatna opinia wiec nie rozumiem czemu maja sluzyc te ozywione dyskusje oraz ironiczne stwierdzenia typu : "O Boższszsz
Sorry- to jest konkurs MISS !!!!
TO faKtyczNIE - NIe chcę brać w tym udziAŁu! TO|PONIŻEJ MOJEJ GODNOŚCI:-D"
to juz nie mozna miec nawet swojego zdania? jezeli sie z nim nie zgadzasz to ok ale moze bez takich ironicznych gadek....

mliso

Nikt obiektywny nie powiedziałby, że Aniston jest ładniejsza od Jolie.Jolie jest piękną kobietą,chyba najładniejszą z aktorek w Hollywood, natomiast Jennifer nie jest nawet ładna.Co do aktorstwa- żałosne komedie romantyczne, w których i tak wypada przeciętnie. Dobrzy aktorzy grają w dramatach, filmach psychologicznych lub thillerach-a nie bez przerwy w łatwych, lekkich i przyjemnych ,jak Aniston

domi147

"Dobrzy aktorzy grają w dramatach, filmach psychologicznych lub thillerach-a nie bez przerwy w łatwych, lekkich i przyjemnych" - do grania w komediach także potrzeba talentu, niektórzy twierdza ze to nawet trudniejsze niz granie w dramatach. aha i A. Jolie w komediach nie gra to wnioskuje ze nie potrafi i talentu komediowego nie ma:p

P.S osobiście Jennifer wydaje mi się ładniejsza i bardziej naturalna;)

domi147

no i widać że mówi to osoba kompletnie nie obiektywna i tempa. Joli nie jest najpiękniejszą kobietą na świecie nie jest nawet ładna. A Aniston ma delikatną urodę, jest zabawna i szczera. Pozatym aktora nie ocenia się za to w jakich filmach grał tylko jak grał, KA PE WU?

Szmminka

Aniston zawsze gra w filmach po prostu beznadziejnych,nawet w komediach romantycznych ,które nie wymagają talentu aktorskiego jest nijaka i nudna.Co do jej delikatnej " urody"-widać, ze jesteś zaślepiona , bo twarz ma po prostu fatalną- nieregularne rysy-duży nos i ta długa broda ,za to małe oczy .Jolie jest piękną kobietą,tylko osoby z dużymi kompleksami i bardzo tępe( tak się pisze to słowo) mogą zaprzeczyć.Zamiast oglądać komedyjki z Jennifer, radzę zainwestować w słownik ortograficzny.W jeżyku polskim zdania nie zaczyna się od małej litery, nieobiektywna piszemy razem ,reszty błędów nie chce mi się wypisywać.Rozśmieszyło mnie też twoje zdanie, że Aniston jest "szczera" Musisz ją naprawdę dobrze znać, żeby to wiedzieć, gratuluje.

domi147

Ile obejrzałeś/aś filmów z Aniston i jakie? Poproszę o konkrety.
Co do urody każdy inaczej postrzega piękno więc pisanie do kogoś "widać, ze jesteś zaślepiona" jest co najmniej nie na miejscu;p
"Zamiast oglądać komedyjki z Jennifer..."- w samych komediach nie grała, radzę prześledzić dokładnie filmografie;p

domi147

hehe taakk.. ale co do słownika ,,jeżyku'' polecam ci go koniecznie:)

użytkownik usunięty
Szmminka

analfabetyzm to coś zgoła innego niż literówka...ale jak innych argumentów brak
- ja się z dyskusji wyłączam bo jak już napisał/a alosza to poniżej wszelkiej godności
P.S ciekawe że na forum dotyczącym Angeliny brak tego jadu, licytowania i przekrzykiwania - tam wszystko jest jasne, nikt nikogo do niczego nie musi przekonywać
a tu wychodzą na wierzch wszystkie kompleksy i żale
pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
domi147

zgadzam się w całej rozciągłości
jak słyszę wypowiedź: "a Jennifer jest i tak ładniejsza" - jakoś mi tak...na twarzy pobłażliwy uśmiech się pojawia:P

"jak słyszę wypowiedź: "a Jennifer jest i tak ładniejsza" - jakoś mi tak...na twarzy pobłażliwy uśmiech się pojawia:P"

A ja jak czytam takie wypowiedzi to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Świat zbudowany jest z różnych osobowości i ludzi, a co za tym idzie- z różnych upodobań i gustów.
Zaskoczę cię- dla pewnych ludzi Angelina jest piękna, dla innych nie i pogódź się z tym, jeśli chcesz by trakotwano cię poważnie.

"P.S ciekawe że na forum dotyczącym Angeliny brak tego jadu, licytowania i przekrzykiwania - tam wszystko jest jasne, nikt nikogo do niczego nie musi przekonywać "
To ja chyba jestem ślepa i bywam gdzie indziej, bo połowa tematów na forum Angeliny to "Ona jest brzydka " albo "Jaka ona piękna". W dwóch tematach ludzie obrzucają się mięsem i dyskutują na temat jej rzekomego genialnego aktorstwa i 'powalającej' urody. Ile ja już tam obelg, kłotni i licytowania widziałam to się w głowie mojej nie mieści.

"Jolie jest piękną kobietą,tylko osoby z dużymi kompleksami i bardzo tępe( tak się pisze to słowo) mogą zaprzeczyć."

Przykro, ale to ty jesteś tępa skoro nie dopuszczasz do siebie myśli że ludzie uważają różnie i nie muszą się zgadzać z twoim zdaniem. Otóż powiem ci tak- Angelina nie jest pieknością dla mnie i nie przekonają mnie do tego jakieś twoje obelgi, co powiesz na to,że wolę Audrey Hepburn? To znaczy że jestem zakompleksiona?

Po za tym wszyscy którzy źle się wypowiadają o aktorstie Jen- powiedzcie, szczerze, jakie filmy z nią widzieliście?


dziabonczek

dokładnie dziabonek, ja odbieram to trochę tak, że te ,,tempe'' osoby które nic poza Joli nie widzą,a oczerniają Aniston po prostu zazdroszczą jej urody a że Joli jest brzydka to pocą się mówiąc że jest piękna, seksowna i niepowtarzalna to trochę psychologiczne myślenie, ale chyba coś w tym jest:)

Szmminka

przyłącze się do dyskusji...
w sumie to nie mam nic do Aniston, powiem więcej, podoba mi się jej rola w Przyjaciołach, ale porównywanie jej do Jolie (pod względem aktorskim) jest według mnie trochę nie na miejscu...
nie widziałem wszystkich filmów z Jennifer, jednak po tych paru obejrzanych stwierdzam, że jest bardzo przeciętna...Jolie ma zdecydowanie większy dorobek i miała do czynienia praktycznie z każdym gatunkiem filmowym, Jennifer to niestety tylko komedie i to nie rewelacyjne...

m_szymon

zgadza się one są bez porównania, grają w zupełnie innych gatunkach filmowych, jedna jest dobra w kryminałach, dramatach a druga w komediach. Tez już wcześniej pisałam że Jen nie jest najlepszą aktorką, ale dla mnie w filmach komediowych jest najlepsza. Trzeba być obiektywnym. Ty przynajmniej potrafiłaś racjonalnie napisać co myślisz, nie to co reszta, hołota:)

m_szymon

"Jolie ma zdecydowanie większy dorobek i miała do czynienia praktycznie z każdym gatunkiem filmowym" - może i miała ale z jakim skutkiem? W dramatach wypada świetnie, ale reszta? Aleksander albo Złodziej życia i inne niewypały. W ogóle jak próbowała być romantyczna to jej nigdy nie wyszło. Jak już wspomniałem wcześniej, talentu komediowego nie posiada, ale oczywiście że nie ma aktora zupełnie wszechstronnego,to jest zupełnie zrozumiałe. Pod względem aktorskim nie porównuje Aniston i Jolie bo sie nie da porównać aktorki głównie komediowej i grającej w romansach(która zaznaczę potrafi mnie rozśmieszyć i to nie tylko rolą Rachel) z aktorką dramatyczną która przyznam ma do tego smykałkę;p. Obie panie mają swoje + i - . Ja osobiście bardzo lubię Aniston, w wywiadach jest zawsze bezpośrednia i zabawna więc darze ja sympatią. Jolie doceniam za część jej dorobku ale wydaje mi się dość chłodną osobą i nie przepadam patrzeć na nią w czymś innym niż dobrym dramacie;)

rafal_18

Na pewno Jolie ma większy talent-grała w filmach akcji , dramatach filmie kostiumowym .We wszystkich tych gatunkach się sprawdziła , a ma dopiero 34 lata , wiele przed nią.Natomiast Aniston nie zagrała w żadnym wartościowym filmie , tylko głupie komedie romantyczne -niektóre mniej typowe ,ale w tych mniej typowych grała tragicznie. A ma już ponad 40 lat i nigdy nie zagrała nic ambitnego, nie pokazała w żadnej roli talentu aktorskiego .To taki amerykański odpowiednik Cichopek czy Mroczków

domi147

"Na pewno Jolie ma większy talent-grała w filmach akcji , dramatach filmie kostiumowym" - to że grała w rożnych filmach nie oznacza od razu że się w nich zawsze sprawdza. aha i przeważnie w filmach akcji aktor swojego talentu pokazać nawet nie ma jak, film nastawiony jest na rozrywkę. od aktora wymaga się więcej zwinności, niż talentu. Poza tym Jolie ma talent do filmów dramatycznych a Aniston do komedii - nie mierz obu Pań tą samą miara.

"Aniston nie zagrała w żadnym wartościowym filmie , tylko głupie komedie romantyczne" - prosiłem Cię wcześniej o konkrety,a ty znowu piszesz to samo, czyżby brak solidnych argumentów?;p

"To taki amerykański odpowiednik Cichopek czy Mroczków" - buhehehe - bez przesady;) nawet nie będę zestawiał Aniston z kimś udającego aktorkę.

użytkownik usunięty
Szmminka

Ależ zabawnie- toż to Ty napisałaś na forum A.Jolie "tempa" i otrzymałaś za to mnóstwo komentarzy;)))) CYTUJESZ SAMĄ SIEBIE !?!?!?!?!-link:

http://www.filmweb.pl/topic/1190206/NIE+ZNOSZE+JOLIE!!!.html?page=2

Poza tym, uważam że jesteś tępa- krążysz po forach i non stop zmieniasz zdanie- jak chorągiewka zawieje, poziom "0".
Proponuję spójrz raz jeszcze na (swoją) powyższą wypowiedź i oceń jej poziom- TYM RAZEM OBIEKTYWNIE PROSZĘ!!!

Myślę, że temat jest nie na miejscu i jak wielu innych, uważam że ktoś powinien Cię zbanować- gdziekolwiek ktoś wypowie się o Jolie pozytywnie, może liczyć na Twoje niewybredne docinki. Z kolei negatywna ocena Aniston jest równoznaczna z całym arsenałem obraźliwych komentarzy.

Skończy się na tym, że każda ocena na FILMWEBIE będzie dodatkowo okraszona Twoją bezcenną opinią, każdy będzie miał dość i zostaniesz moderatorem strony jako jedyny jej użytkownik.
Gratuluję i się wypisuję.

chyba coś się komuś pomyliło i poj*bało w pustym łbie

użytkownik usunięty
Szmminka

gdybyś jeszcze tylko odgadła że tym "kimś" jesteś ty - to już rock&roll! :P

jesteś tak żałosny że skończyłam nudną konwersację z tym czyms kim jesteś ty

użytkownik usunięty
Szmminka

Tak długo się już "znamy" a nadal piszesz do mnie jakbym była facetem? Albo masz tak wielu "przyjaciół" na FW i nie pamiętasz jak do nich się zwracać (czyt. odpyskiwać i histeryzować) albo już kompletnie Ci się pomieszało wszystko ze wszystkim :P

P.S. Proszę - nie kończ, no na kim ja mam teraz odreagowywać? Dusia zjedzona - teraz ty się poddajesz? ... :( no nic. Jakoś dam radę - na pohybel!

P.S 2 Ja tam uważam że ta "konwersacja" (ok - ja bym to nieco inaczej nazwałą) była nawet interesująca...pod pewnymi względami :P

P.S 3 " z tym czymś CZYM jesteś ty" -tak jest poprawnie :/ Raju...

mliso

Jest o wiele ładniejsza od Jolie?? Wiesz co piszesz? Hmm ona zagrała fajnie tylko w jednym serialu po za tym wszędzie gra tak samo... Jedyny jej dobry film to Wykolejony

nickola190

Uroda rzecz gustu moja droga więc zdanie "wiesz co piszesz" jest conajmniej niestosowne.

może i zagrała w tylko jednym serialu,ale za to w jakim!
Kultowym, który zdobył setki nagród i który do dziś jest niezwykle popularny.

Tylko w Wykolejonym? A oglądałaś inne filmy z jej udziałem? Np. The Good Girl?

dziabonczek

Ok uroda rzecz gustu zgadzam się. Wiem że zagrała w jednym serialu kultowym. Bardzo go lubię i oglądam. Ale po prostu uważam że nie jest zbyt dobrą aktorką w porównaniu do Jolie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones