Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

boshe .. zupełnie nie rozumiem czemu w Stanach wszyscy tak sie nia zachwycaja ...
1 miejsce na liscie 50 najpiekniejszych ludzi swiata? najseksowniejsze ciasło? i szczyt absurdu : najiekniejszy usmiech ... ja nie wiem . albo ci ludziesa slepi albo swiat przewrocil sie do gory nogami ;P:P
osobiscie nic nie mam o panny aniston ale ... nie rozumiem jak mozna nazwac ja piekna .. ja bym nawet nie uzyła słowa ładna ... coz sa gusta i gusciki ...

Werkass

Zazdrość straszna rzecz ;)) Pani Aniston jest niezwykle urodziwą kobietą, "posiadającą" dość nietypową urodę, a to może się podobać...

grzegorz_pyka

znowu zazdrość!!! czy komuś nie może się po po prostu coś nie podobać??? ja na przykład tez nie uważam że Jen jest piękna-no ale każdy ma inny gust-i od razu mam jej zazdrościć?

Werkass

Ludzie, dlaczego od razu 'zazdrość'? Mi też się ona nie podoba, a jednosześnie wcale nie uważam, że JA jestem brzydka.

Poza tym też nie mogę zrozumieć, dlaczego Anistonowa ma 1 miejsce na liscie 50 najpiekniejszych osób swiata... o_O

PS. Nie mieszam w to jej talentu, żeby nie było.

untitled

Z braku laku nie dali jej 1 miejsca. Jakoś przecież musiała zasłużyć, a pozatym to oni oceniają kto ma zdobyć dane miejsca. Im się podobała...
Zdobyła jakieś miejsce, bo ich zdaniem na to zasłużyła.

untitled

http://www.celebrities.pl/jennifer_aniston/jennifer5.jpg [www.celebrities.pl/jenn ...]

Piękna.....

Nie ma co....

Werkass

Jest niestety brzydka, słabe włosy, nieładne usta, małe oczy, duży szpiczasty nos, zero biustu. Nie widze w niej nic ładnego

Taja

eee tam. Bredzicie. Zresztą jaby się wam podobała to by znaczyłol, że jesteście lezby i tyle :P Dlatego zazdrościcie i nierozumiecie. Bądzcie chlopami i wtedy oceniajcie :D

Taja

Czego ja mam jej zazdrościć? Taj jak napisałam zero biustu zero kobiecości, wole 100 razy mój biust włosy usta oczy figure. Jeżeli miałabym komuś cego zazdrościć to najwyżej Naomi Cambell figury, bo jest naprawde niezwykła. A Jennifer co ja mam zazdrościć? A tekst z lesbijkami był na miare 16 latka, mam nadzieje że nie masz więcej bo by to oznaczało że masz problem i to wielki

Taja

Zgadzam się z założycielemtematu, też tego nie rozumiem. Moim zdaniem byłaby idelną siostrą kopciuszka;P
Ale że włosy ma słabe, to juz jest chore stwierdzenie, Aniston ma piękne włosy.

lighthouse

tez nie uważam ze jest piekna i z góry pisze ze nie zazdroszcze jej zazdrośćić to ja moge Angeline Jolie czy Catherine Zeta Jones ale to kwestia gustu , ale nie jest znowu taka szkaradna

Bene

Chociaż czy ma słabe włosy to ciężko stwierdzić, bo wszystkie aktorki mają przedłużane i zagęszczane

Werkass

No właśnie! Dlaczego odrazu zazdrość??? Mi też się ona nie podoba.Wszyscy się nią tak zachwycają a wg mnie nie jest ładna...
Ma dziwną twarz i wogóle fuuu
Jest brzydka!

czarnyrazydwa

http://www.celebrities.pl/jennifer_aniston/jennifer5.jpg [www.celebrities.pl/jenn ...]

Piękna....

Nie ma co....

czarnyrazydwa

Wedłog mnie mogła się znaleźć na liscie 50 najpiekniejszych osob świata, ale ni na 1miejscu! jest naprawde ładna, ale jest duuuzo o wiele ladniejszych gwaizd...

Majczosss

to wszystko to kwestia gustu... jednym się podoba, drugim nie...

Black_Rose

Wy ludzie dziwni jestescie. rozumiem ze moze wam sie ona nie podobac ale bez przesady... MASAKRA... BRZYDKA... sory ale na prawde bez przesady. Wedlug mnie jest bardzo ladna

kasia3737

No właśnie... Zgadzam się z moją poprzedniczką! może się wam nie podobać, ale żeby odrazu, że jest strasznie brzydka :/ Wy chyba nie widzieliście brzydkich kobiet... Jennifer jest bardzo ładna :)

meell

ja się zgadzam z poprzednikiem...
a zakładanie tak beznadziejnych tematów powinno być karane... :)

Enid

Jennifer brzydka? Tu chyba ktoś naprawdę albo ma coś z głową albo to po prostu zwykła stara zazdrość, nie podoba mi się tylko to zdjęcie na którym wygląda zupełnie inaczej niż zwykle :/.

Werkass

Od razu uprzedzam, nie czytałam waszych wypowiedzi, pisze tylk odo autorki: wiesz, niektorzy ją lubią. Ja sama uważam, że Jennifer Aniston jest sympatyczna i ładnie sie uśmiecha, ma tez troche talentu aktorskiego, ale sexy to ona jednak w sumie chyba nie jest. Chętnie ogladam filmy z nią bo nie działa mi na nerwy jak np dajmy na to keira knightley czy julia roberts.

Shadow_27

ludzie nie wiedzom co to znaczy brzydki :/

Werkass

Moim zdaniem Jennifer jest najlepsza. W Brucie Wszechmogącym i Nadchodzi Polly zagrała rewelacyjnie. A w Przyjaciołach grała najlepiej. Zdecydowanie najciekawsza postać w tym świetnym serialu.

mate_von_kar

wedlug mnie z wygladu jest baaardzo przecietna kobieta.nie podoba mi sie jej twarz(mdle rysy?)ale nie moge sie zgodzic z argumentem,ze brak jej biustu.bez przesady!

nomiczek

a gdzie ty tu biust widzisz?
kennygunie.online.fr/dreamgirl s/dg-photos/photos/Jennifer%20 Aniston/Jennifer%20Aniston%206 4.jpg

Taja


http://kennygunie.online.fr/dreamgirls/dg-photos/photos/Jennifer%20Aniston/Jenni fer%20Aniston%2064.jpg [kennygunie.online.fr/dr...]

Taja

ha no takiego jej zdjecia jeszcze nie widzialam,ale sadze ze jak nie jest za bardzo wychudzona to male b ma:)a to nie jest tak zle.plaska to jest Keira Knightley(ktora swoja droga uwielbiam:D)kurde ale te push-up'y i retusze dzialaja,zawsze myslalam,ze Jen ma miseczke c i choc jeden atut urody...

nomiczek

Osobiście nie znoszę keiry... te jej miny i spojrzenia... żałosne :/ Ale wiesz, szanuję Twoje zdanie. A Jennifer Aniston nie ma małego biustu. Jakiegoś specjalnie dużego zresztą też nie.

Shadow_27

w końcu jest normalną laską...
(a ludzie mówią, że sobie biust powiększyła (hahaha) taa...)

Shadow_27

spoko ja tez szanuje twoje zdanie Shadow.wiadomo kazdemu co innego sie podoba.ja tez kiedys nie znosilam J.Roberts ale przeszlo mi choc nie lubie jej szczegolnie.No a co do Jen to zwykla babka i juz,nic do niej nie mam tylko smieszy mnie jak ja ktos pieknoscia nazywa...ale jak juz pisalam kazdy lubi co innego:)

nomiczek

Spoko. Mnie bardzo denerwuje jeszcze Julia Roberts, zwłaszcza jak ją ktoś nazywa pięknością. Bardziej niż Keira.

Werkass

Ja również uważam, że za piękna to ona nie jest... Jak dla mnie to ma twarz taką "rozlaną", mdłe rysy (jak zresztą ktoś tu powiedział), figurki też to zbyt kobiecej nie ma... Ale zwykle osoby brzydkie mają fajny charakter. Ciekawe jak to jest z Jen... :)
Podobało mi się, jak grała w Przyjaciołach i w Nadchodzi Polly, ale tak to też jej talent aktorski jest słabo rozwinięty.


Też wkurza mnie, gdy mówią, że Julia Roberts jest ładna. Ma twarz dobrej męczenniczki, ale ładna nie jest... Ale za to potencjał aktorski ma.
A co do Keiry Knightley - obleci, twarz ma w miare ładną, choć figurę anorektyczki (a w dodatku płaskodeska), ale cenię ją za talent. Bardzo dobrze zagrała w filmie Domino.

Electra_Firefoxx

jak przeczytałam tą wypowiedz to mi się niedobrze zrobiło.

Werkass

Ohh... boSHe ( wrr...nie używaj tego typu synonimów, okej ? Jenny jest wyjątkowoą osobowością. Jak wiesz w branży filmowej nie tylko liczy się wygląd ale również gra. Jennifer jest nadzwyczaj piękną osobą, ma długie zgrabne nogi i szpiczasty nos, dzieki któremu jest sobą. Niekażdy musi być przepiękny. Jenny jest śliczna na swój sposób ma dość nietypową urodę i to właśnie czyni ją piękną. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
WieszaQ

Co wy z tym spiczastym nosem, gdzie wy go widzicie, ma normalny nos niczym nie rozniacy sie np. od nosa Courteney Cox, gdzies nawet widzialem ze ktos napisal ze ma sterczacego nosa ( czyli jakiego?), kazdy widzi co chce, dajcie spokoj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones