Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
36 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że ona jest niesamowicie podobna do Demi Moore? :)

adorebelle

Ja też mam takie wrażenie - wczoraj widziałam ją w "Kobiety pragną bardziej" i nawet do męża powiedziałam "O! Demi Moore" :P ale później już taka pewna nie byłam :P

adorebelle

a nie bardziej do Megan Fox? ;)

użytkownik usunięty
adorebelle

tez wlasnie tak mi skojarzyla ;0

adorebelle

Piękniejsza. :-)

użytkownik usunięty
Cleaa

Fakt.

Cleaa

Otóż to.

Cleaa

Zdecydowanie. 100% kobiecości.

adorebelle

nie tylko Ty ;) właśnie oglądałam "Inkheart" i byłam pewna, że grała tam Demi ;)

adorebelle

No co wy?! Jak dla mnie to jakaś bliźniaczka Emmanuelle Seigner. :) Podobne są!

arturss1

Seigner? Gdzie Ty widzisz jakieś podobieństwo, Francuzka ma pełniejszą buzie i wogole inny typ urody.

Faktycznie, ciagle sie zastanowialam do kogo Jennifer jest podobna, oczywiscie do Demi, szczegolnie w mocniejszym makijazu :>
Ale Connelly to lepsza wersja Moore; ladniejsza, bardziej naturalna i dobra aktorka przynajmniej do okolo 2005

adorebelle

A mnie przypomina Courtney Cox

adorebelle

Sam chciałem założyć taki temat :) choć muszę przyznać że Jennifer jest ładniejsza. Zazdroszcze jej mężowi, sam chciałbym mieć taką żonkę:D

Blomis

Podczas oglądania "Pięknego umysłu" przypominała mi Megan Fox.

buttongts

Megan Fox może jej lizać stopy

użytkownik usunięty
adorebelle

Mocno się spóźniłam z odpowiedzią, ale co tam. Jennifer faktycznie jest podobna do Demi. Oglądam właśnie "Krwawy diament" i momentami mam wrażenie, że gra tam Demi.

cos w tym jest

Proponuje porownać Jennifer do Nelly Furtado.

adorebelle

Przeglądnąłem poprzednie odpowiedzi i aż dziw, że nikt nie porównał jej do Cobie Smulders. Oglądając pierwszy raz Requiem for a dream sądziłem, że to Robin Sherbatsky tam gra ;)

adorebelle

Dokładnie! Widziałam z Jennifer dwa filmy i w obu zastanawiałam się która tam gra :o

adorebelle

Jennifer jest dla mnie jedną z najpiękniejszych aktorek, a Demi w ogóle mnie nie kręci. Nie widzę podobieństwa.

adorebelle

A jak dla mnie to cos pomiedzy Demi Moore a Andie Macdowell.

adorebelle

Nie tylko Ty, ale raczej niewiele w nich podobieństw i większość fanów się z Tobą nie zgodzi. Obrys twarzy, nic więcej raczej. Na pewno nie "niesamowicie" ;]

adorebelle

Podobna jest do Kairy żony Sławomira

adorebelle

Jak dla mnie to ona jest podobna do Nelly Furtado :)

adorebelle

Jennifer Connelly, Demi Moore & Cobie Smulders - wszystkie 3 panie wg Mnie są mega urodziwe/piękne i bardzo podobne do siebie.

adorebelle

To piękna kobieta. Demi może jej buty czyścić.

adorebelle

Zgadzam się, wygląda jak młodsza siostra