Jennifer Coolidge

Jennifer Audrey Coolidge

7,5
13 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Coolidge
hubertus85

Daje radę? Dawno nie widziałem tak świetnie napisanej i zagranej roli w serialu komediowym, dla mnie przebija nawet Sheldona z BBT i Barneya z HIMYM.

yongrui

mnie też przypadła do gustu

wikiw99

Zresztą już ją gdzieś widziałam co grała polkę, ale nie pamiętam dokładnie. Może coś jest na rzeczy i pochodzi z naszego kraju.

wikiw99

ponoć miała polską służącą w domu ;p

wikiw99

Z tego co pamietam to grała też polke w dwoch i pol.

darek1_filmaniak

Tak? nie pamiętam , a w którym odcinku to było ?

darek1_filmaniak

W Dwóch i Pół w odc 13 serii 2 była Polka, ale grana przez Jenny tylko (jak na polską rolę przystało) Magdalenę Holland (http://www.imdb.com/name/nm1414265/). A tu fragmencik z polskim akcentem w 2-ch i pół: https://www.youtube.com/watch?v=HQKQajCPV6E

PS. Może się mylę, ale czy Jennifer nie wystąpiła faktycznie w 2ch i pół w odc. 22 w sezonie 2? Wydaje mi się, że grała tą blondynkę, z którą umówiła Alana ich matka. Jenny ma bardzo charakterystyczny głos dlatego wydaje mi się, że to może byc ona.

yongrui

Faktycznie dobrze napisana rola, ale z Sheldonem bym nie przesadzał :P

yongrui

lepsza od Sheldona? Bitch please

katherine321

A w życiu !! Sheldona nikt i nic nie przebije !!

yongrui

tak, szkoda tylko, że w każdym filmie zachowuje się identycznie. Sophie jest super, ale nie można nazwać tego grą.

yongrui

przebija Sheldona? dobre sobie... :)

yongrui

Świetna gra w 2 Broke girls ,ale Sheldona nic nie przebije,na gościa się spojrzę i już nie mogę wytrzymać śmiechu ;DDDD

guitarockHD

Sheldon jest irytujący a nie smieszny.

yongrui

Sheldona to nie da się pobić,on jest niezastąpiony. :D

hubertus85

Hehe dobra jest, niezłe polewki są. :D

hubertus85

Niezła rola też jej "chłopaka geja" Sergiusza Bilowskiego, hahaha!

hubertus85

to chyba najlepsza rola w serialu, za kazdym razem jak jest scena z nią to nie wytrzymuje ze śmiechu. I to jej "oke bye bye" mistrzowskie hahah

retrosun

Nie jest tak denerwująca jak Sheldon. To bankowo. Jednak czy lepiej napisana rola? Chyba nie. Ja osobiście postawiłbym je na równi. Głównie chodzi o to, że jej rola Polki nie sprowadza się tylko do poniżania Polski i Polaków. Jej teksty są mocne, ale nie jest to przesadzone.

Jak człowiek słyszy o Warszawie jako mieście alfonsów, wódce ziemniaczanej czy innych takich rzeczach, to po prostu nie może przestać się śmiać.

I trzeba przyznać - żadnej innej aktorki nie widzę w tej roli lepiej niż panią Coolidge.

gothreck69

that's okey you didn't know... now bye bye :)

irytt

Hey everybody! :D

hubertus85

jak dla mnie zbyt sztucznie wszyscy grają w tym serialu.

uglyboy

Dzieje się to tak gdyż graja trochę jak w teatrze i wydaje mi się ze z prawdziwa publicznością. To nie jest takie złe. Dla mnie daje tez złudzenie improwizacji jak się śmieją z własnych tekstów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones