Jennifer Syme

Jennifer Maria Syme

5,8
11 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Syme

Marilyn Manson zaprzecza, jakoby był odpowiedzialny za śmierć dziewczyny
Keanu Reevesa. Jennifer Syme zmarła przed rokiem, gdy wypadła z
samochodu w drodze powrotnej z przyjęcia w domu Mansona. Matka Jennifer
złożyła w sądzie pozew przeciwko Mansonowi, oskarżając go o to, że
najpierw dał dziewczynie narkotyki, a potem wyrzucił ją z domu i nie
zrobił nic, by zaćpana nie prowadziła samochodu. Ale Manson twierdzi, iż
wysłał Jennifer do domu z kierowcą, a dlaczego dziewczyna sama usiadła
za kółkiem, to wie tylko ona sama. Matka Jennifer, Maria St John, domaga
się uznania Mansona za winnego oraz odszkodowania dla swojej rodziny.

Może mi ktoś wytłumaczyć, co oznacza wypadła z samochodu? Prowadziła i
nie wiem... otworzyły się drzwi i wypadła, uderzyła coś i weleciała
przez przednią szybę??

CRANK

W ciekawostkach jest napisane, że uderzyła w zaparkowane samochody, no to nie wiem, może wypadła przez przednią szybę? Nie miała zapiętych pasów, a siła uderzenia była tak mocna, że wypadła przez tą szybę.
Naprawdę smutna ta historia, pewnie Keanu było naprawdę ciężko.

CRANK

Mam pytanie: Skoro umarła w 2001 to jakim cudem zagrała w "Ellie Parker" (2005) ?

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

to są właśnie cuda jak sama nazwa mówi.. ;)

_FemmeFatale_

Bo zagrała w krótkometrażówce Ellie Parker z 2001 roku. Widocznie w filmie z 2005 zostały wykorzystane materiały z krótkometrażówki, także scena z Jennifer Syme, dlatego jest w obsadzie.

Ilusia92

A no chyba, że tak :)

CRANK

hmm..w JOHN WICK jest piosenka Mansona, a więc myślę że przynajmniej Keanu nie ma z nim problemu - na pewno by się nie zgodził na taką ścieżkę jeśli coś..no, wiadomo - jako bohater ma przecież najwięcej do powiedzenia

KejdzaBaton

Najwięcej do powiedzenia ma reżyser i producenci

tynarus120

post z 2015 ale i tak odpowiem bo to dość ważne.
otóż owszem, najwięcej do powiedzenia mają reżyser i producenci ale Chad, David i Basil (reżyserzy i producent) są przyjaciółmi Keanu, szczególnie Chad, od x czasu (co najmniej od pierwszego Matrixa) więc Keanu miałby w tym przypadku tyle samo do powiedzenia co oni. Także najwyraźniej nie ma nic do Marilyna Mansona, skoro zgodził się na jego piosenkę.

AndyScream12

Piosenka to piosenka a człowiek to człowiek. Można nie lubić kogoś a słuchać jego muzyki. Niestety nigdy się nie dowiemy jak to było naprawdę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
CRANK

Na Wiki jest napisane tak: Syme attended a party at the home of musician Marilyn Manson. After being driven home by another party guest shortly before dawn, she left her home, reportedly to return to the party. She drove her Jeep Grand Cherokee into a row of parked cars on Cahuenga Boulevard in Los Angeles. She was partially ejected from the vehicle and died instantly. (...) An investigation into the collision found that Syme was not wearing a seatbelt and was intoxicated at the time of the collision. Police found two rolled-up dollar bills that contained a white, powdery substance, and two bottles of prescription drugs: a muscle relaxant and an anticonvulsant.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones