Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

W którym filmie podobał się wam najbardziej? Misja, Królestwo niebieskie czy Szklana pułapka 3?

piecyk32

Jako grzecznego twardziela. Wbrew pozorom jego wizerunek w tych trzech filmach jest dosyć stabilny - doradca kierujący młodziakami. Trochę kpiną, trochę groźbą, trochę uśmiechem. Ale bez względu na metodę - osiąga swój cel.

TangoAndWaltz

Niech zgadnę - miałeś zapewne na myśli, że w "Misji" jest pokorny, a w "Szklanej" drań?
Ale ojciec Gabriel potrafi przeciwstawić się pomysłom Rodriga z żelazną konsekwencją,
a Simon ewidentnie posiada duże poczucie humoru, nawet jeśli dziwaczne....

TangoAndWaltz

Oj, między Misją a Szklaną to jednak trochę dystansu jest:)

piecyk32

Prawopółkulowa jestem, to myślę syntetycznie :)) Ciut może pojechałam wtedy, ale przerabiałam Ironsa na maksa, prawie oddychałam J.I., więc poszło.

TangoAndWaltz

Spoko:) Też go lubię, zawsze podziwiam to, że potrafi zmienić się z grzecznego faceta w jednym filmie w ostrego gościa w innym

piecyk32

Szklana pułapka 3 - mistrz!

piecyk32

Dla mnie Królestwo...

piecyk32

Z tej trójki "Die Hard"

_Andrzej_

To widzę, że Szklana... wygrywa!:)

piecyk32

W każdej roli jest zajebisty bo to zajebisty aktor :) , ale z wymienionych najlepszy był dla mnie w Die Hard 3 :)

Cobra_Choke

To mamy podobnie

piecyk32

Polecam genialny "Dom dusz" z nim w jednej z głównych ról. Tam świetnie prezentuje cały przekrój cech od wrednego sku*wiela, po kochającego męża,ojca dziadka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones