Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Widzialam na prawde wiele produkcji z jej udzialem i smialo moze przyznac, ze najlepsza byla w serialu "Dark Angel" produkcji Jamesa Camerona (znanego glownie dzieki Avatarowi). Byla tam swietna ale jakos w innych jej rolach nie czuje tego. Zastanawiam sie dlaczego...

keteek

to cytat stulecia "produkcji Jamesa Camerona (znanego glownie dzieki Avatarowi)" no kur.... hahahaha ale beka z patafiana.
"(znanego glownie dzieki Avatarowi)" no nie mogę hahaha na wykop to daję

Koleś od Terminatora, Obcego, Otchłań, Titanic o pobocznych jak "Point Break" - "Na fali" wspomina o Avatarze

Dziecko zamknij się w szafie.

markin

Moze poczytalbys troche newsow to wiedzialbys jak ludzie widza Camerona ale jasne lepiej byc ignorantem...
Terminatory mialy wielu rezyserow wiec malo kto kojarzy je typowo z Cameronem, jesli juz to pierwsze nazwisko jako slyszy sie jako skojarzenie z Terminatorem to Schwarzenegger. O Titanicu ani o Obcym tez nikt nie mowi w ujeciu rezysera.
Natomiast pierwsze nazwisko jakie slyszy sie po slowie "Avatar" to "Cameron" co jest spowodowane sprawa duzej medialnosci wokol tego filmu...

keteek

*jakie slyszy sie

Wystarczy poczytac sobie wywiady albo komentarze pod filmikami kiedy Cameron skrytykowal Wonder Woman, nikt nie wspomina w nich o jakichs filmach z lat 80.

Poza tym naucz sie czytac powiedzialam "znany GLOWNIE dzieki Avatarowi", a nie "znany WYLACZNIE dzieki Avatarowi", a to spora roznica.

markin

Nie chce nic mówić ale Obcego to każda część miała innego reżysera. Cameron to obcy decydujące starcie. Mimo że każda część miała innego reżysera to jak ktoś mówi obcy to mi się kojarzy tylko z Ridleyem Scottem.

keteek

Hahaha znanego dzięki Avatarovi... No przecież gdyby nie Avatar to nikt by o Cameronie nie usłyszał :)

Kathyia

Znowu to samo... Ludzie czytajcie ze zrozumieniem...
"znanego GLOWNIE dzieki Avatarowi"
Glownie wiec nie tylko. Rozumiesz?

keteek

"Jamesa Camerona (znanego glownie dzieki Avatarowi)" - nie no padam. Lubię jak ktoś próbuję pochwalić się czymś co wie, ale później wszyscy się z niego śmieją bo jedyne o czym wie to ta jedyna rzecz :D

windu83

"glownie" nie "jedynie"...

keteek

Również jakoś najbardziej mi podpasywała w Dark Angel, a resztę filmów z nią ledwo dziś kojarzę. Może po prostu dziewczyna z charakteru pasowała do roli? Kto wie.

Na nazwiska reżyserów nigdy nie zwracam uwagi, oceniam tylko produkt.

keteek

Odkopie starocia ale właśnie skończyłem DA po raz kolejny i fakt,żę JA nigdy później nie wyglądała tak dobrze. Sam serial skończył się średnio, ale był i jest kozacki mimo to. Uwielbiam go a końcówka Terminal City jako ostatni bastion transgenicznych była dobrym zakończeniem. Szkoda,że nie ma kontynuacji. Może ktoś wpadnie na pomysł remake-u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones