Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Właśnie wróciłem z Los Angeles tam jest super! Mam autografy i zdjęcia z kilkoma sławnymi osobami w tym zdjęcie z Jess. (Na żywo wygląda lepiej niż w TV).

Kronos_2

Zajebiscie koles. Potwierdzasz tylko fakt ze slawne osoby nie stronia od zwyklych cywilow :) Gratulacje! Ja chetnie pojde w twoje slady!! :)
Pozdrawiam.

Kronos_2

Ale ci zazdroszcze. Szczególnie tego zdjecia z Jess. Ale kiedys na pewno pojadę do LA albo do innego miasta w USA.

oliczka

Serdecznie zapraszam. Moge tylko potwierdzic, ze LA to piekne i olbrzymie miasto z wieloma mozliwosciami zarobienia pieniedzy. Tam zapomnij o klopotach finansowych :) Mowie ci z wlasnego doswiadczenia. USA RZĄDZI!!!!!! TAK JAK MOJA CALIFORNIA!!!!

Kronos_2

Kurcze, ale ci zazdroszcze. Powiem tylko że ja w przyszłości tez sie mam zamiar wybrać do LA :D

Kronos_2

Takie mażenia też mam i taki scenariusz też se mogę wymyślić ale niestety Ci nei wierzę , marna prowokacja, z tego co wiem , a wiem sporo to W LA szansę mają tylko nadziani a reszta ląduje na ulicy , bardzo drogie miasto, i nie jest tam łatwo przetrwać jak na przeciętnego polaka, chyba że w swoim scenariuszu ujmujesz siebie za milionera :) w co wątpię, ale nie zaprzeczę ,też mam takie mażenie i mieć autograf ze zdjęciem Jennifer Love Hewitt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones