Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

obejrzałem chyba ze 200 fotek gdy są razem Cash i Jessi facet wygląda na zwykłego palanta ale nie znam go od charakteru. Jessi gdy jest znim na mało którym zdjęciu jest uśmiechnięta mysile że jest jej obojętny ,myśle równiesz że każdy nawet zwykły chłopak nawet z polski może ją mieć za dziewczyne.Co potwierdza ona sama w nie jednym wywiadzie jest to dziewczyna która napewno z chęcia pozna każdego "zainteresowanego"
chłopaka pozostaje tylko kwestia wylotu do USA i zamieszkania tam co nie jest takie tanie...

Brittany_Alba_Jones

Masz absolutną rację. Cash to palant do kwadratu! Wreszcie ktoś się znalazł, kto myśli tak samo jak ja i inni z mojego licznego otoczenia. BRAWO Maestro! Chciałbym się ciebie zapytać, w jakim wywiadzie powiedziała Jessica, iż pozna każdego "zainteresowanego" chłopaka?? Bo jestem ciekaw :) Będę ci wdzięczny za odpowiedź. Serdecznie cię pozdrawiam i do usłyszenia. Gregor.

Gregory_Rodriguez

Oglądałem z nią chyba ze 35-40 wywiadów w tym w przynajmiej w 10 muwiła że jej chłopakiem nie musi zostać gwiazda.a w Mtv dziennik jej pod przykrywką wymieniała co musi miec jej chłopak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones