Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

OmG Mój ideał kobiety. Powiem wam że dopiero z rok temu dowiedziałem się o istnieniu takiej piękności a to wszystko przez polską telewizje! Z jej udziałem filmy się u nas nie pokazują, a naprawde dobrego serialu "Dark Angel" została wyemitowana tylko 1 część (1 sezon). Już niedługo nadchodzi moje prywatne święto - 28 kwietnia (ur. J.A.) . Wielbiciele wszystkich krajów łączcie sie !!! :D

kkaras

Mój również. Masz pecha, bo zapewne mieszkasz w tym zawszonym kraju Polska, a ja pojadę do Miami prosto w jej urodziny i zatańczę z Jessi urodzinowy taniec, bowiem znam jej ulubiony lokal, gdzie kocha przesiadywać!!! Nara facet. Możesz sobie tylko o niej pośnić, bo Alba będzie prędzej czy później należeć do mojej bardzo licznej rodziny, gdy się z nią spiknę!!!!

Gregory_Rodriguez

Och, ale macie marzenia chlopcy XD. Ale to nic. Wezcie ja sobie :P.
Dla mnie to nawet lepiej..
Niech ta idiotka (Jessica) Odpieprzy sie od Mojego Marka Wahlberga^_^..
Ja pojade do USA i wyjde za niego :)...

użytkownik usunięty
Dark_Elve

śmiac mi się z was chce głupie z was bachory ale możecie sobie pomarzyć.

kkaras

Hehehe :] 'Honey' juz wszedl :p na ekrany kin, wiesz zawsze mozesz tam zamieszkac, nie ma to jak milosc platoniczna :p
Lubie Jessice Albe, ładna, uśmiechnieta, świetnie gra no i do tego jeszcze ma talent muzyczny.
Na film 'Honey' wybrałam sie tylko dlatego bo ona tam gra :) a ogolnie film prosty wiecej w nim muzy i horeografii niz akcji a watek bardzo prosty, ale czego sie nie robi dla Jessiki :D

kkaras

Racja. Od kiedy zobaczyłem ją w Flipperze jako bodajże 14-latka, pomyślałem "Boże, czemu podnieca mnie jakaś gówniara?". Później był spokój. Jak do kin wszedł film "Idle Hands", nie pamiętałem już małej Jessici, lecz gdy zobaczyłem ją w pewnych scenach wiedziałem już, że ta dziewczyna to ideał. Kilka tygodni temu natomiast zapuściłem sobie na moim komputerku film "Honey". I po raz kolejny nie zorientowałem się, że to jedna i ta sama osoba! Prawda - minęło już kilka lat, ale podobieństwo zostało :) Film oglądałem nie dla fabuły, scenariusza, choreografii, lecz właśnie DLA NIEJ!
I zaczęło się. Dzisiaj już wiem o niej bardzo dużo, a na moim komputerze znajduje się jakieś 100 pięknych zdjęć pięknej Jessici.
Tylko pozostaje jedno "ale"... Czemu takie ideały nie chodzą po Polskich ulicach?

użytkownik usunięty
zalev_brzeg

masz chłopie racje dziwczyna jest po prostu niesamowita ale nam pozostają tylko marzenia. Ja Jessice "poznałem" jakiś rok temu za sprawą DA i od tej pory wiem jak wygląda mój ideał kobiety.

użytkownik usunięty

UNOUNO ZACZEKAJCIE SOBIE MAMDZIEWCZYNEWPOLSCEIWYGLĄDAPR AWIEJAK ONA

użytkownik usunięty

SORRY ZBLĘDY BYLEM ZABARDZO NAJARANYNIA I MOJA LASKĄ

zalev_brzeg

Wiadomosc dla anonima: Ten od bachorow. Mam wiecej lat niz ty anonimowy palancie. Pieprzona cenzura nie pozwala mi na gorsze epitety!!! Ale to nic juz wiem gdzie Jess chadza wieczorami pod lape z asystentkiem kierownika. Co za wstyd. No coz pozyjemy zobaczymy. Na polskich ulicach mozesz spotkac zazwyczaj puste dziewczyny bez zadnej glebi. Taki juz urok tego sciekowiska jakim jest ten durny kraj o nazwie "Poland". Pracowalem tutaj 2 lata i mam dosc, smierdzace podatki, ktore zzeraja moje nagrody itp. Do diabla z tym. Masz calkiem sporo fotek mistrzu a ile teraz posiadasz. Ja mam ogrom ich. okolo 3000 zdjec Jess na moim kompie plus 70 video. To zajmuje mi jakies pieprzone 2 GB ale warto bo dla sexy Jessi zawsze znajdzie sie miejsce :)

Gregory_Rodriguez

Gregory powiedz mi adres tej knajpy dobra? Proszę ...

kkaras

Najpiękniejsza na świecie! Istotni - ideał!

kkaras

jezuu ludzie jacy wy infantylni jestescie...

CoeurDor

odezwały sie wyższe sfery tfu jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia/napisania to silencja man. Greg fajnie masz, ja musze jeszcze troche pognić w tym kraju absurdu, ale jak skoncze liceum-)studia-) spier... z tad.
PS. Jessica jest awyeah:)

Yasiu

Życzę ci jak najlepiej kolego! Widzisz sam polacy (oczywiście nie wszyscy) to pieprzone chamy do sześcianu. Trudno żyć obok polaka, bo ten potrafi ci tylko upieprzyć życie. Nara polaczki!!! NIECH ŻYJE BOGATY ZACHÓD!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones