Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

JESTEM CZŁOWIEKIEM KTÓRY POZNAŁ ABLĘ KIEDY JESZCZE NIE BYŁA GWIAZDĄ BYŁEM JEJ RÓWIEŚNIKIEM W KALIFORNI POZNAŁEM JĄ PRZEZ WAKACJE ZAWSZE JADE NA WAKACJE DO USA .NIE ZNAŁEM JEJ DŁUGO MOŻE PRZEZ TYDZIEN WITALISMY SIĘ GADALIŚMY JEDNAK NIE MIAŁEM POJECIA ŻE BEDZIE GWIAZDĄ.A SZKODA .DOSTAŁEM NAWET BUZIAKA OD
JESSI ALE TERAZ TEGO PEWNIE JUŻ NIE PAMIĘTA.CHOCIAŻ BYŁEM OSTATNIO 3 LATA TEMU W LA I MNIE POZNAŁA MAM Z 20 ZDJĘĆ Z NIĄ .

Brittany_Alba_Jones

OOO, to super. A ja poznałem Sylvka Stalone, jak jeszcze BYŁ gwiazdą. Nie mam zdjęć, żadnych, bo po co:D Kto uwierzy, ten uwierzy. A kto nie uwierzy, będzie miał rację:D

ukwial

Panowie w białych kitlach już po ciebie jadą, u czubków chętnie posłuchają i nawet dadzą ci repete kaszki manny. pzdr
Ps. Jak cie porwie ufo daj znać jak tam jest

Brittany_Alba_Jones

Chłopie co ty mówisz znam Jessi od podszewki i w życiu nie było mowy o innych ludziach poza Derekiem, Michaelem, Jeanem, Bille i innych pajacach, którzy byli z sexy laską!!
Powiem ci jedno koleś czy kim tam jesteś: "eres lamentable"!!!!

Brittany_Alba_Jones

Kurcze, jak sie rzucili. Nie, nie dadza nikomu znac tej dziewczyny ;). Jakby ktos ja rzeczywiscie znal, to zostalby zabity chyba. Taka mentalnosc, psy ogrodnika: 'ja nie, to inni tez nie' ;).

Macieek

Znać Jessicę, to nic złego. Przecież to też człowiek i choć pracuje w tym zatrutym Hollywood, to można ją spotkać w nocnych klubach typu "Spiderbar" czy inny pub.

Brittany_Alba_Jones

mowisz ze masz zdjecia... moze wyslesz mi na maila??? he he to wtedy moze ci uwieze

parker

aaa pokaże wam zdjęcia z nią gdy wam pokaże sprawdzicie na www jak wyglądała
gdy miała 11 -12 lat i wam jęzory oppadną poczekajcie jeszcze 1 miesiąc i pojade do LA DO wójka i przywioze zdjęcia wysilę każdemu!!!

Brittany_Alba_Jones

A MAM PYTANIE ?? MOŻE TO NIE NA TEMAT ALE CO TAM MAM JUŻ WSZYSTKIE AUDIO VIDEO I ZDJECIA JESSI ALE ZAINTERESOWAŁA MNIE TERAZ INNA DZIEWCZYNA Z SIN CITY BRITTANY MURPHY JEŻELI KTOŚ ZNA JAKIEŚ STRONY Z NIĄ I INFORMACJAMI ZDJĘCIAMI AUDIO I VIDEO PROSZE NICH NAPISZE!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones