Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

Jessica Simpson jest naprawde swietna aktorka! Poziwiam ja zwlaszcza za role w filmie Blond Ambicja gdzie wciela sie w postac wiejskiej dziewczyny z malego miasta. Postac ta wyrusza w podroz do Nowego Yorkou aby odwiedzic swojego chlopaka na Walentynki jednak on ja tam zdradzil i zostawia Jessice. Wtedy Jessica pomaga w pracy swojej kuzynce i przypadkiem trafia do firmy gdzie dostaje prace. Na poczatku chca ja tam wykorzystac takifacet z babka zeby zdobyc stolek. Jedna pozniej Jessica sie nie daje. W filmie przechodzi fantstczne przeobrazenie z wiejskiej dziewczyny w madra i powazna. Jessica naprawde w filmie zaskakuje dobry warsztatem aktorskim. Sprawdza sie w trdnych scenach ktorych nie kazdemu udalo by sie zagrac. Np. kiedy wpada do dziury, albo wita ksiezy. Jessica wspaniale udaje glupia a potem jest dumna i dostojna. Ta mimika, gestukulacja, i dykcja!I niech mi ktos powie ze Jessica nie ma talentu!! Owszem ma! Ja nie wiem czy udalo by mi sie zagrac tak w tym filmie! Jessica niczym nie ujmuje takim aktorkom jak Angelina Joli, Penalopa Cruz, Jessica Alba, czy Helly Barry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones