Jessica Szohr

Jessica Karen Szohr

6,2
2 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Szohr

jak gra vanesse w plotkarze może nie dokładnie o grę lecz o związek z nate'm ona jest taka brzydka i tą brode ma tak wysuniętą do przodu

Anabell9

Też jej nie lubię : // i to baaardzo! Strasznie denerwuje mnie swoją rolą, jak oglądam plotkarę a jest scena z Vanesską : / to mnie doprowadza do szału! Ale zawsze na pocieszenie jest Blair :D, dobrze że się nie lubią :P

qnna

Mi nie przeszkadza w tym serialu i uważam, że jest naprawdę ładna.

Pinkaa

Jessica jest naprawdę piękna. Ma taka niezwykłą urodę.

Anabell9

Chyba najgorsza aktorka w Gossip Girl. Może postać Vanessy nie jest zła, ale ta aktorka gra tragicznie w dosłownym znaczeniu tego słowa. Ma ciągle żałosną, pesymistyczną minę.

Anabell9

hahaha. smieszne. nienawidzisz jej za to ze ma taka role? ja tam akurat lubie jej postac najbardziej za to nie przepadam za postacia sereny ale czy to powod zeby nienawidziec blake?? poza tym Jessica jest najprawde piekna, a juz na pewno w calym serialu najłądniejsza....:]

heylove09

dokładnie właśnie za to jej nie lubię moze lekko przesadziłam że tam zaraz jej nienawidzę ale napisałam że w serialu jej nie lubię i tyle i mi sie nie podoba każdy ma prawo do swojego zdania ty uważasz że jest ładna to spoko :)

Anabell9

Zgadzam się z autorką. Nic mnie tak nie wnerwia w Plotkarze jak ten beznadziejny związek Nate'a i Vanessy...Ona mnie
doprowadza do szału, gdy pojawia się na ekrania, dodam, że uważam iż ona brzydka nie jest.

Anabell9

wg mnie fajna laska , ciekawy typ urody ;) ale do blond pieknosci Sereny jej daleko :)

Anabell9

jak ja widze w plotkarze to krew mnie zalewa;p Vanesska pasuje do tego brzydkiego Dana;p oboje sa paskudni;p hehehe sory za szczerosc ale ona i Dan najbardziej mnie denerwuja w gossip girl:)

Anabell9

"nienawidzę" pisze się razem... no i nienawidzić za wygląd? płytkie... Ja uważam, że ta dziewczyna ma czym się pochwalić, jeśli chodzi o urodę, a jako aktorkę widziałam ją jedynie w "Plotkarze", więc nic nie powiem. Myślę, że te ostre komentarze w stylu "nienawidzę jej (...) bo jest brzydka" pisze ten, kto być może jej zazdrości. No i w końcu ludzie, to tylko serial! Nie jej wina, że taką ma rolę. A tak na marginesie, na początku też jej nie lubiłam (ale jako postaci).

martunafortuna

nie napisałam że jej nienawidzę za urodę przy okazji wspominam że mi się nie podoba tylko piszę że nie lubię jej gry oraz związku z archibaldem fakt nie jej wina że ma taką rolę ale każdy ma swoich ulubionych i nielubianych aktorów w 2 moim komentarzu(7 komentarz) pisze że trocha przesadziłam że jej nienawidzę.

Anabell9

Wiem, wiem, dopiero później przeczytałam Twój drugi komentarz, także zwracam honor ;)

martunafortuna

mi się jej uroda nie podoba ;/

niepokorna_ja.

Dlaczego usunięto jej wątek z plotkary?

m_no

no właśnie... wkurza mnie taki ucinanie wątków jak z synem Lily i Rufusa i innych takich jak Charlie chociażby,
uważam, ze urodę ma nietypową, ale zdecydowanie jest ładna, co i tak nie zmienia faktu, że strasznie jej w Plotkarze nie lubię.

Anabell9

tu sie z toba nie zgodze. ona jest ladna, choc to nie do konca moj typ. xD
nnajbardziej odstraszaja mnie w niej, jej krotkie i krzywe nogi, co plotkarze nie raz i nie dwa dalo sie zauwazyc.

rozendolly

Może i ładna, ale osobiście w roli w Plotkarze osobiście jej nie lubię, odkąd ją pierwszy raz zobaczyłam. Może w innej roli bym ją polubiła, no nie wiem.

kindzia160294

Każdy ma inny gust - ja również, za nią nie przepadam i cieszyłam się gdy wycieli jej wątek.
Trochę inne pytanie - czy ona przypadkiem nie gra w nowym teledysku Taylor Swift -22 ?

Aishowa

tak, zagrała ;D

Anabell9

A ja zaskoczę wszystkich:) Z nudów zaczęłam oglądać ,,Plotkarę" chciałam sprawdzić o co tyle krzyku:)I widzę, że jestem chyba jedną z nielicznych osób, które darzą sympatią graną przez Jessicę Vanessę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones