Ji-won Ha

Hae-rim Jeon

7,9
1 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ji-won Ha

Bardzo polecam, drama z 2015 roku już całkowicie przetłumaczona na viki.com

Orkadrahi

Nieestety najgoszy gniot ostatnich kilku lat.

Szybszy

She was pretty gorsze :P

Orkadrahi

She was pretty ???! To najlepsza drama komediowa ostatnich kilku lat.

Szybszy

No chyba żartujesz. Gdyby nie Shisus nie warto byłoby oglądać ;)

Orkadrahi

Shisus??? Kto to :))?? Przeciez 80% dramy to indywidualny popis glownej bohaterki.

Szybszy

Shisus to Siwon Choi (aktor, wokalista z zespołu Super Junior), a bohaterka jest taka sobie według mnie. Trochę dram widziałam w swoim życiu i jak dla mnie nie wyróżnia się ona na tle innych bohaterek. Polecam grupę na facebook'u ASIAN DRAMA - polish fans, tam masz szczegółowe relację polskich widzów z każdego odcinka tej dramy i nie tylko, można naprawdę się pośmiać :D

Orkadrahi

Secret czy tez Czy slyszysz moje serce ? to dwie perly, po ktorych jestem w stanie stwierdzic , ze to aktorka drama z najwyzszej polki. Siwon to idolek, a tych nie zaliczam do kategorii rasowi aktorzy. Ale wracajac do tematu, co on takiego zagral, caly czas mial buzie wypchana jedzeniem, no nie zartujmy, ja tu rozmawiam o prawdziwym aktorstwie a ty mi jakiegos Siwona podsuwasz.

Szybszy

Siwon był w tej dramie crack'iem na wszystko. Jeśli chodzi o Hwang Jung-Eum może w innych filmach była dobra, ale w tej dramie nie wniosła nic nowego. Po prostu powtórzyła swoją rolę sprzed lat Jang Man-Ok z Full House take 2, która swoją drogą też nie była za dobra.

Orkadrahi

Nie no takie wymienianie pogladow to malo co daje, to by trzeba sie bylo na kawe umowic i wspolnie obejrzec cala drame.

Szybszy

Dobry pomysł :D Ale miło z kimś porozmawiać o dramie, nawet jeśli ma się inne poglądy :3

Orkadrahi

NIestety jedna z najgorszych dram wzechczasow.

użytkownik usunięty
Orkadrahi

Dobry pomysł? Chcesz się umówić z tym czymś? haha zanim się umówisz zobacz jak on obraża wszystkich możliwych użytkowników, w szczególności kobiety, jemu się uroiło, że każda babka leci wyłącznie na goły tyłek przystojnego aktora xDDD a sam w co drugim komencie o dupach i cyckach. Zakompleksiony mizogin i tyle, odradzam randkowanie z takim czymś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones