Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

Ktoś może się orientuje czy Jim ma dziewczynę?Miło jest żyć w słodkiej niewiedzy(myśląc, że nie ma!), ale niech ktoś powie...

użytkownik usunięty
elena3

Ma, jego dziewczyna to Mickey O'Brien - gra na klawiszach w La Roux.

Obczaiłam tą Mickey, no i powiem Wam szczerze, że według mnie w ogóle do siebie nie pasują! ...ale może to po prostu zazdrość :<

elena3

Kobieto! Ile Ty masz lat? Jeśli powyżej 18- to szczerze Ci współczuję wierzenia w takie pierdoły...Jak możesz sądzić że taki sławny aktor, którego uważasz za przystojnego mógłby nie mieć dziewczyny?! Ijeszcze chcieć Ciebie? Bez obrazy ale pewnie z Ciebie taka sama dziewczyna jak wszystkie...Chyba że jesteś jakimś mutantem, czego szczerze Ci NIE życzę... Jeśli poniżej 18- to widać!

zemstazpiekiel

Oczywiście, że mógłby nie mieć dziewczyny i można znaleźć szereg przyczyn, dlaczego. Na przykład - nie ma ochoty. Nie znalazł odpowiedniej partnerki. Nie ma czasu.
Elena3 nie napisała, że Jim miałby ją chcieć, więc o co te krzyki? Zadała zwykłe pytanie i otrzymała już kulturalną odpowiedź, więc po co się wtrącać i z taką zawiścią pluć się na dziewczynę, której nawet nie znasz... nie pozwolisz innym lubić tego samego aktora :)?
To, że ktoś ma poniżej osiemnastki zazwyczaj wypominają Ci, którzy sami do tego progu nie doszli.

zemstazpiekiel

nie bulwersuj się tak... ona tylko zadała pytanie...

martxx

Poza tym nie mam poniżej 18 lat...I rzeczywiście to było zwykłe pytanie...

zemstazpiekiel

samce powinni mieć zakaz wstępu na forum Jima :) My na Albe nie wchodzimy :)

lajla29

@lajla29: lubię to ;)

zemstazpiekiel

Co za bezczelność. Jesteś faktyczną zemstą z piekieł. Wyrażając w ten sposób opinie poświadczasz, że sam jesteś niedojrzałym "mutantem". Analogicznie do wieku... mędrzec z Ciebie, jak jasna cholera. Wpierw naucz się szacunku, później bierz się do pisania.

zemstazpiekiel

hahaha..dobre... i szczere... trochę wredne ale prawdziwe!!!

użytkownik usunięty
elena3

ma chłopaka ;p

To jest żart ,prawda? Coś ,co nazywamy sarkazmem. Wybacz ,ale muszę się upewnić ;]

użytkownik usunięty
Nadine94

Owszem, wyjątkowy nietrafiony - z nudów po prostu. Wybacz, za wprowadzenie w błąd ;). Pozdrawiam.

Spoko ;)

Nadine94

z tego co wiem to aktualnie nie ma dziewczyny chociaz podobno czasami spotyka sie z renia raczkowska... takze mozecie zrywac plakaty ze scian i jesc czekolade bo super im sie uklada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones