Joanna Balasz

6,4
952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Balasz

Jestem po 2 odcinkach Odwróconych i powiem tak: bałem się, że nowa mało znana aktorka. I teraz wiem czemu ta zmiana! Piękna aktorka prywatnie, a na ekranie zmęczona wkur***a żyleta! Czekam na więcej !!

TomaszBaniak

Oczy bolą od patrzenia a uszy od słuchania jej w tym serialu. W każdej scenie w której występuje więcej wyraża drewniany mebel niż ona.

laddybird

Jak chcesz zobaczyć drewno to puść Barwy szczęścia. Laska serio dobrze gra.. i mój szwagier jest z policji mówi, ze biega dobra z bronią i trzyma tez co zawsze jest błędem w innych filmach. Serial zajebisty 9/10

Mateuszbolczek

Serial świetny ale Ona - porażka. Ciągle ta sama mina.

Mateuszbolczek

N a szczęście nie oglądam Barw Szczęścia a komentarz dotyczył roli w Odwróconych. Twarzą i głosem to ona nie umie nic wyrazić, puść sobie jakąkolwiek scenę, gdzie gra z kimś innym. Wiecznie ściągnięte brwi i ta sama tonacja głosu. Szkoda, że Lidki nie zagrała poprzednia aktorka, z wesołej dziewczyny zamienili postać w jakiegoś drętwego robocopa.

laddybird

zgadzam się w 100%. dodatkowo jeśli już wykrzesa z sibiebie jakąś mimikę, jest ona nieadekwatna do tego, co powinna odzwierciedlać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones