Joanna Krupa

6,2
171 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Joanna Krupa

Za to że pomaga zwierzętom, to niestety rzadkość w dzisiejszych czasach, są wyjątki.

sebastian22221

A wiesz ze grala w filmie erotycznym dla FETYSZYSTOW D..a zarabiala na chleb I Ty jej dajesz 10?

sebastian22221

Ale to, że "pomaga zwierzętom" nie oznacza tego, że jest dobrą aktorką...

deedarcia

dokładnie...

punkie_xd

To dlaczego jest na filmwebie? To tak samo jak z muzykami, zespołami, też się daje im 10 bo np to twoja ulubiona kapela.

sebastian22221

Wspiera zwierzęta... super... no i?

Miły gest, poza tym jest atrakcyjną kobietą... coś poza tym? Jakiś aktorski, wokalny talent? Cokolwiek? Nie, jest celebrytką. Wyznacznikiem jej klasy jest eksponowanie swojego wizerunku w jak najlepszy i najdroższy sposób. Ja takich ludzi niespecjalnie cenię, cenić to można kogoś kto posiada coś czego się nie kupi: intelektu, umiejętności, naprawdę ciekawej osobowości(ona nie ma ciekawej osobowości w ogóle, zastanawiam się czy dałoby się z nią pogadać o czymś sensownie nie licząc szmat, plotek etc.).

W zasadzie trudno ją nawet ocenić, bo za co? Za tap madl?

Jaq87

Dokładnie, urodę można kupić u chirurga, tak jak to zrobiła Krupa.

sebastian22221

I dlatego, że jesteś zerem które nie ocenia umiejętności aktorskich tylko pozerstwo. Daję jej 1. Jest kiepska a ja też daję na ciapkowo przy każdym rozliczaniu PITu. Może ona ci podziękuje za to 10 swoją sztuczną warą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebastian22221

Same 10tki w Twoim repertuarze (lol), jednak dużo wiem, jesteś trollem i dzieckiem neo, a ten Twój wpis pewnie zostanie zablokowany. Jesteś zerem jak zresztą napisałem wcześniej.

skt84

I dobrze że dajesz na ciapkowo przy każdym rozliczaniu PITu ale to nie powód żeby mnie obrażać, każdy może oceniać jak chce i wara Ci do tego!!

sebastian22221

Twoje 10 jest zerem przy moim 1 i wara Ci do tego...
aha... wara, masz na myśli warę Krupy, koło Twojej szanownej d*py? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebastian22221

Nie jest aktorką. Zresztą nie ma sensu rozmawiać o ocenach z kimś kto jest neokidem i ma same 10. Przecież to patologia, nie może więc to do Ciebie dotrzeć. Dawaj dalej same 10-tki trollu.

skt84

Spadaj zarozumialcu!

użytkownik usunięty
sebastian22221

Jesteś żałosny, dajesz 10 za to, że ktoś pomaga zwierzętom? WTF ?! Ona chciała się wypromować, pokazać jaka jest "fajna i polska" bo pomaga zwierzętom, a ty to kupiłeś...
To pusta, próżna osóbka, która zarabia na życie pokazując cycki i prowadząc denne programy. Mamy teraz pokolenie pokemonów, które promuje takie miernoty? co się teraz dzieje z tymi dzieciakami...

Ale masz problem człowieku, zajmij się lepiej sobą!

sebastian22221

a ja pomagam staruszkom,przeprowadzam je przez ulice,dostane 10?

g_lox

Zniżyłem już jej ocenę i dajcie wkońcu na luz!

sebastian22221

Jeśi pomaga to dobrze /nie znam wiele takich osób/, ale to nie ma nic do jej aktorstwa i sztuczności.

A tak w ogóle odnosząc się do niektórych na forum:
Czy umiecie się wypowiedzieć bez obrażania kogokolwiek?
Są sposoby, by powiedzieć, co się myśli bez niepotrzebnych słów.

sebastian22221

z tym pomaganiem to taki zabieg marketingowy, żeby o Niej mówiono, że pomaga.
ja siedzę w temacie przyrodniczym, wiec wiem coś o tym. od takich ludzi z daleka, bo oni Ci nie pomogą, tylko własnie dla popularnosci mogą wejść miedzy wódkę a zakaskę, w ostatzecznym rozrachunku robi sie komercja i zamiast projekt merytorycznie doprowadzić do końca, to pzrez takie zagrywki mzoe to zakończyć się fiaskiem.
Z dala od takich ludzi - laików, ja sie do jej mody nie wtrącam.

sebastian22221

Jak już chcesz byś taki obiektywny to policz 1 za aktorstwo, 10 za pomaganie zwierzętom, 2 za dorobek filmowy =13 podzielić na 3.średnia wychodzi 4 z groszem maksymalnie i na wyrost za ta pomoc zwierzętom.

malyfromhell

Przynudzasz , ten temat już dawno jest zamknięty przeze mnie.

sebastian22221

Właśnie zasponsorowała dziewczynie która odpadła z Top Model usunięcie blizny z twarzy. Ma u mnie za to plusa.

Throttlehand

Jak dla mnie ona to wszystko robi na pokaz ;/

Jordan09

Być może, ale tego to się nie dowiemy.

Throttlehand

Nie wiem, ale imo jakąś napięta jest, sztucznością też od niej wali. Taka trochę bardziej naturalna Doda, ot. W ogóle mnie nie jara, nudna, sucha itp.

Sparow5

No ja też za nią nie przepadam ;)

sebastian22221

Yhm, buty ma ze skóry. Pewnie z pomidora...

sebastian22221

Jakie wyjątki? Ludzie w tych czasach nawet chętniej pomagają zwierzętom niż innym ludziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones