Joanna Moro

6,6
678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Moro

Na początku myślałem iż fakt że jest bardzo ładna to ot i część charakteryzatorów Anny German taka magia kina. Kolejno zobaczyłem serial Blondynka dla mnie strzał w 10 bez urazy ale Pietrucha była mdława przez nią 2 sezony wynudziłem się jak mops... Taniec z Gwiazdami pokazał że naprawdę jest śliczna ale i też łagodna tylko do tych dobrych oczu prywatnie wydaje się być osobą z takim fajnym neutralnym duchem pasowałaby do jakiejś jeszcze historycznej roli. Mam wrażenie że serial o Annie German troszkę ją zaszufladkował aczkolwiek bo tak dobrze zrobionym biograficznym serialu nie widzę w tym nic złego w blondynce sprawdziła się fenomenalnie. W tańcu z gwiazdami kibiowałem jej do końca... Zastanawia mnie o co chodzi z komentarzami że jest mdła etc etc? i od razu dodam tak widziałem występ pani Joanny w piosence Anny German no nie ma co mówić było tragicznie ale nie jest wokalistką lecz aktorką. A myślę że grając postać Anny German zwyczajnie pokochała tę postać i chciała zaśpiewać jej piosenkę co było zaskoczeniem dla mnie ponieważ w serialu miała Playback. Ale fakt jest faktem że te oczy urzekają

filmmaniak_3

zgadzam się z tobą Pani Joanna od czasów Anny German to moja ulubiona aktorka, ona tą rolą i tym serialem doprowadziła mnie że z filmu przerzuciłam się na muzykę. Chciałabym żeby zrobili film/serial o : Niemenie, Wodeckim (strasznie mi na tym zależy bo go wielbię od dziecka ), Villas, Jarockiej, Adzie Rusowicz, Grechucie, Zausze.

kinomanka_13

Villas to byłby super serial. Ale o Wodeckim zapomnij bo zwyczajnie żyje. a nie wiem czy Grechuta poza piosenkami mial ciekawe życie, Niemen tak samo chociaż oczywiście mogę się mylić ale genialna była by Anna Jantar. Zaucha też jakiś lekko mdławy

filmmaniak_3

o nie ! ja o Wodeckim też chce i koniec, nie zapomnę. A o Annie Jantar można sobie pomarzyć bo Natalia Kukulska się nie zgodziła czytałam że była taka propozycja i się nie zgodziła. O Zausze też chce.

kinomanka_13

a poza tym większość moich osób jest za by o Wodeckim film/ serial zrobić , bardzo mnie zabolało to co powiedziałeś niektórzy też byli przeciw ale większość moich osób jest za. I nie wysyłaj mi zaproszenia bo nie przyjmę jedynie co się zgodzę o Villas reszta nie.

kinomanka_13

chciałam cię przeprosić bo ja nie bronię Pana Zbyszka ale ja mu zawdzięczam życie, ja miałam upadek miłosny i przez 4 miesiące nie mogłam dojść do siebie, ale doszłam do siebie dzięki Panu Zbigniewowi, dzięki Santor, Trojanowskiej, Sośnickiej, Kunickiej, Akcent, a przed tym upadkiem miłosnym zmarli mi dziadkowie, i gdyby nie serial Anna German i nie Wodecki i pozostali których wymieniłam nie doszłabym do siebie mogłabym być w szpitalu albo bym popełniła samobójstwo a ja chce i muszę żyć bo mam 22 lata. Nie gniewaj się na mnie na zgodę zaproszenie ci wysłałam. Tobie też polecam gdybyś miał złamane serce albo poszło by ci nie tak to włącz sobie muzykę kogoś kogo lubisz bardzo albo włącz taką osobę na której byłeś na jej/ jego koncercie polecam ci.

kinomanka_13

Nie wysyłałem ci zaproszenia... tylko ty mi

filmmaniak_3

no to ci napisałam że ja wysłałam próbowałam ci wysłać wiadomość prywatną ale nie dało się że musiałam na publicznym napisać.

filmmaniak_3

Jest przepiękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones